René Rotscheid

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Lisse Masters 50+ 22-09-2019 26
AA en Hunze wielerweekend - Rolde en Gieten Sportklasse 07-09-2019 13
Ronde van Neede Sportklasse 16-08-2019 12
39e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Basisleden 08-08-2019 18
47e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2019 28
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 61
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2019 35
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 10-06-2019 15
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 02-06-2019 21
40e Wielerronde van Vorden Masters 40+ 26-05-2019 40
Ronde van Groot Ammers Sportklasse 25-05-2019 19
Ronde van Hardenberg Sportklasse 11-05-2019 13
38e Wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2019 45
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 2
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Masters 40+ 08-09-2018 23
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 7
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 26-08-2018 17
Rond Om De Graaf Sportklasse 25-08-2018 15
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 24-08-2018 20
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 14
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2018 16
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-07-2018 34
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Masters 50+ 22-07-2018 4
68e Ronde van OCHTEN (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 8
Ronde van Epe Sportklasse 12-07-2018 17
De Borghman ronde van Bredevoort (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 11
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 18
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 22
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 12
45 e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 16-06-2018 3
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 32
43e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 26-05-2018 8
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 21-05-2018 12
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 15
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2018 11
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 54
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 2
Ronde van de Vijver Masters 40+ 21-04-2018 39
Ronde van Drenthe col du vam Masters 50+ 10-03-2018 4
Ronde Van Lisse Masters 50+ 24-09-2017 15
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 38
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Masters 40+ 19-08-2017 11
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 25
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 21
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 59
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 05-06-2017 12
Nacht van Hengelo Masters 40+ 02-06-2017 17
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 28-05-2017 3
Ronde van Aalten Masters 50+ 21-05-2017 20
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Sportklasse 14-05-2017 19
36e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 07-05-2017 9
63e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2017 1
ronde van de Vijver Masters 40+ 22-04-2017 16
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 65
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 12-03-2017 48
Ronde van St. Pancras Sportklasse 03-09-2016 32
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 28-08-2016 5
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 31
Nacht van s-Gravendeel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-08-2016 19
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 14-08-2016 45
Rond Om De Graaf Sportklasse 13-08-2016 28
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 10
Ronde van Enter. VIRO CCT klassement. (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-07-2016 24
53e Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2016 31
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 02-07-2016 27
42e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 11-06-2016 16
Nacht van Hengelo Masters 40+ 03-06-2016 15
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 19
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 21-05-2016 20
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 17-05-2016 14
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 16-05-2016 32
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 34
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-05-2016 39
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Sportklasse 01-05-2016 28
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2016 12
Ronde van de vijver Masters 40+ 23-04-2016 3
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 51
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-04-2016 30
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 34
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 23
Jeugdronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 12-09-2015 14
Omloop van Dalen Sportklasse 06-09-2015 20
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 44
8e Lus van Vledder Sportklasse 23-08-2015 6
Nacht van 's-Gravendeel Sportklasse 21-08-2015 12
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 11
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 38
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 20
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 28-06-2015 11
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 20-06-2015 2
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 17-06-2015 14
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 61
ronde van Muntendam Sportklasse 12-06-2015 2
24e acht van Annen (B)-Amateurs/Sportklasse 10-06-2015 14
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 64
Nacht van Hengelo Masters 40+ 05-06-2015 10
59e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-05-2015 13
40e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 23-05-2015 51
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2015 10
RONDE VAN RIJSSEN Sportklasse 16-05-2015 7
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 50
6e Kasteelronde van Mill Sportklasse 10-05-2015 37
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-05-2015 14
Katja Fascini Ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 03-05-2015 23
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 74
Excelsior's wielerdag Sportklasse 07-09-2014 14
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 52
10e Vestingronde Nieuwpoort Sportklasse 30-08-2014 7
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 24-08-2014 7
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 46
Lus van Almkerk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 17
Ronde van De Meern op het Lint (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-07-2014 58
32e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 28-06-2014 4
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 3
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 47
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 21-06-2014 5
29e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 14-06-2014 1
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Sportklasse 10-06-2014 13
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 12
Nacht van Hengelo Masters 40+ 06-06-2014 21
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 68
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 31-05-2014 1
5e Kasteelronde van Mill Sportklasse 25-05-2014 36
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 16
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 11
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 25-04-2014 6
Ronde van de Vijver Masters 40+ 19-04-2014 12
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2013 3
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 2
Ronde van Ermelo Masters 40+ 03-07-2013 11
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 18
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 5
31e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 22-06-2013 17
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 19-06-2013 2
28e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 15-06-2013 2
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 08-06-2013 7
Wielerronde Didam op Stelten Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2013 5
nacht van Hengelo Masters 40+ 31-05-2013 8
District Kampioenschap Oost Sportklasse 20-05-2013 34
Ronde van Rijssen Sportklasse 18-05-2013 19
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-05-2013 12
Ronde van Aalten Masters 40+ 28-04-2013 57
Ronde van Heerde Sportklasse 27-04-2013 4
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 60
1e Omloop van Kalenberg Sportklasse 06-04-2013 32
Ronde van Oosterhout Sportklasse 12-08-2012 43
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 10-08-2012 2
Ronde van Elspeet Sportklasse 08-08-2012 7
40e Ronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2012 14
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 01-07-2012 35
27e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 16-06-2012 7
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 09-06-2012 34
Omloop Exel Masters 40+ 03-06-2012 31
Nacht van Hengelo Masters 40+ 01-06-2012 15
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 28-05-2012 31
Ronde van Staphorst Sportklasse 26-05-2012 15
37e Rabo Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 12-05-2012 27
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 23
8e Wielerronde van Ameide Masters 40+ 24-09-2011 24
Ronde van Uithoorn Sportklasse 18-09-2011 5
7e Omloop van Ottoland Sportklasse 17-09-2011 9
Ronde van Krimpen Sportklasse 14-09-2011 11
Rabobank omloop Noordbroek Masters 50+ 11-09-2011 7
Rabobank omloop Noordbroek Sportklasse 11-09-2011 7
Rabobank Wielerronde van Twello Diverse Licentiecategorieen (B) 03-09-2011 34
Excelsior's Wielerdag Sportklasse 28-08-2011 4
De Acht van Heelsum Diverse Licentiecategorieen (C) 27-08-2011 11
Dwars deur Grolle Masters 40+ 21-08-2011 13
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 51
Rabobank Ronde van Neede Masters 40+ 12-08-2011 14
39e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2011 23
Ronde van Dodewaard Sportklasse 09-07-2011 22
Ronde van Borger / RABO Megawielerspektakel Sportklasse 02-07-2011 9
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 04-06-2011 13
Wielerronde van Hilversum Amateurs B 05-09-2010 20
Rabobank Ronde van Boxtel Amateurs B 02-07-2006 3
55e Ronde van Oud-Beijerland Amateurs B 30-06-2006 5
Wielerronde Dorpshuis Hazerswoude-Dorp Amateurs B 08-06-2006 9
36e Maartensdijkse Acht Amateurs B 20-05-2006 12
26e Katja Fascini Ronde van Stokkum Amateurs B 07-05-2006 10
Ronde van Den Dungen Amateurs B 23-04-2006 21
Excelsior’s Wielerdag Amateurs B 28-08-2005 3
31e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Amateurs B 12-08-2005 5
31e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Amateurs B 10-08-2005 2
41e Wielerronde van Maassluis Amateurs B 08-08-2005 4
35e Ronde van Barendrecht Amateurs B 23-07-2005 12
2e Ronde van Wormerveer Amateurs B 22-05-2005 15
Districtskampioenschap Midden Amateurs B 16-05-2005 4
30e Ronde van Stolwijk Amateurs B 14-05-2005 7
43e Ronde van Lekkerkerk Amateurs B 05-05-2005 6
4e Katja Sour-Power Ronde van Stokkum Amateurs B 01-05-2005 15
Internationale Acht van Bladel Amateurs B 11-09-2004 9
28e Ronde van Kortgene Amateurs B 24-07-2004 11
Ronde van Ouderkerk aan den IJssel Amateurs B 09-06-2004 18
Districtskampioenschap Midden Amateurs B 31-05-2004 4
Omloop van de Hoekse Waard Afwachtingswedstrijd Amateurs B 29-05-2004 10
Ronde van Vlokhoven Amateurs B 02-05-2004 3
39e Oranjeronde van Tiel Amateurs B 30-04-2004 8
21e Ronde van Schoonoord Amateurs B 01-08-2003 7
37e Ronde van Gerwen Amateurs B 21-04-2003 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.