Mareille Meijering

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-09-2019 3
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2019 13
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 15-09-2019 3
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-09-2019 4
Boels Ladies Tour Elite Women 08-09-2019 31
Boels Ladies Tour Elite Women Eindklassement 08-09-2019 28
Boels Ladies Tour Elite Women 07-09-2019 57
Boels Ladies Tour Elite Women 06-09-2019 38
Boels Ladies Tour Elite Women 05-09-2019 85
Boels Ladies Tour Elite Women 04-09-2019 71
Boels Ladies Tour Elite Women 03-09-2019 84
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-08-2019 1
50e Ronde van Heerhugowaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2019 7
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2019 1
Paardenmarktronde Alblasserdam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-07-2019 11
49e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-07-2019 9
39e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-07-2019 24
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 06-07-2019 25
40ste Wielerronde Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2019 1
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-07-2019 6
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 34
NHC - De Ronde van Utrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-06-2019 1
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 5
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 1
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 10
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 3
4e omloop van de BronnegerBult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-05-2019 2
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 Elite Women 27-04-2019 29
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 1
Healthy Ageing Tour Elite Women 14-04-2019 71
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 14-04-2019 33
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 56
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 52
Healthy Ageing Tour Elite Women 12-04-2019 29
Healthy Ageing Tour Elite Women 11-04-2019 40
Healthy Ageing Tour Elite Women 10-04-2019 45
Volta Limburg Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-04-2019 23
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 18
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 7
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 7
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 2
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 15
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2018 5
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 2
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-08-2018 3
49e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 8
Rabo Paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2018 16
39ste Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-07-2018 11
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2018 12
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 56
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 16
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 8
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 52
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 25
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 14
DK Tijdrijden Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2018 10
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 28
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 02-06-2018 19
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 25
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 65
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 36
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 51
Ronde van Ureterp (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 8
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 12
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 58
Ronde van Usquert Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-09-2017 3
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 45
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 3
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 47
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 47
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 4
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-09-2017 15
Ronde van Delfzijl (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 9
Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2017 5
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 18
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 15
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 8
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 12
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 17
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 19
Omloop van de Kompenije Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 2
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 5
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 10
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 36
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2017 3
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 9
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 38
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-05-2017 3
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 5
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-04-2017 12
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 19
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 46
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 16
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 34
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 49
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 15
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 8
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 19
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 59
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 57
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 32
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 22
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 3
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 9
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 52
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 20
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 89
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2016 85
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2016 96
Energiewacht Tour Elite Women 07-04-2016 100
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 26
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 34
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 15
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 14
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 19
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 20
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 47
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-06-2015 25
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 4
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 28
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 37
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 50
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-06-2015 9
Ronde van Haren Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2015 4
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 5
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 27
Energiewacht Tour Elite Women 10-04-2015 103
Energiewacht Tour Elite Women 09-04-2015 88
Energiewacht Tour Elite Women 08-04-2015 69
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 59
14e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-03-2015 39
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 21-02-2015 3
Rondom de Bult van Usquert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-08-2014 9
33e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-08-2014 26
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2014 21
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 36
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-06-2014 75
Ronde Rond het Ronostrand Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2014 73
Ronde van Haren Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-05-2014 21
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2014 75
Ronde van Ureterp (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-04-2014 29
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-03-2014 25
13e Omloop van Strijen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-03-2014 22
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 48
Ronde van Noordhorn Diverse Licentiecategorieen (E) 20-07-2013 8
Wielerspektakel van Borger Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2013 13
Wieleronde van Wolvega Diverse Licentiecategorieen (E) 30-06-2013 8
Ronde Rond het Ronostrand Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-06-2013 72
DK Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 28-05-2013 6
2de Criterium Hoogezand Diverse Licentiecategorieen (E) 26-05-2013 20
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 20-05-2013 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Diverse Licentiecategorieen (E) 10-05-2013 9
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 3
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 41
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 62
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 50
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 48
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 12
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 6
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 01-04-2013 7
12e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 16-03-2013 27
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junior-Vrouwen 16-06-2012 22
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 06-06-2012 17
62ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 03-06-2012 21
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 28-05-2012 11
DK tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 15-05-2012 3
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2012 44
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 22-04-2012 42
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 21-04-2012 27
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 20-04-2012 39
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 15-04-2012 31
Rabobank Eierrace Diverse Licentiecategorieen 09-04-2012 12
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2012 6
11e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 17-03-2012 27
10e Nationale Veldrit Almelo Vrouwen 06-11-2011 14
RK veldrijden Noord en Oost Junior-Vrouwen 29-10-2011 5
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-10-2011 18
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 17
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Nieuweling-Meisjes 10-07-2011 3
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 2
Omloop van de IJsseldelta Nieuweling-Meisjes 04-06-2011 19
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 31-05-2011 4
Ronde van Assen Diverse Licentiecategorieen 14-05-2011 5
Rabobank Eierrace Diverse Licentiecategorieen 25-04-2011 23
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 09-04-2011 26
Jeugd Ronde van Doetinchem Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 7
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 26-03-2011 21
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 26
9e Nationale Veldrit te Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-11-2010 10
Regiokampioenschappen Noord-Oost Nieuweling-Meisjes 30-10-2010 3
NIBA Walsberg Cross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2010 17
Rabobank Omloop van Noordbroek Diverse Licentiecategorieen 05-09-2010 9
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 26
Ronde van Herwijnen Nieuweling-Meisjes 26-06-2010 4
DK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 2
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 30-05-2010 4
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 6
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 14
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Diverse Licentiecategorieen 05-04-2010 6
9e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 20-03-2010 13
NK Veldrijden 2010 Nieuweling-Meisjes 09-01-2010 15
8e Nationale Veldrit te Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-01-2010 16
17e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-12-2009 17
32e Kerkhof Verzekeringen-Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-12-2009 22
Veldrit Uithofgebied Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-11-2009 20
Nationale Veldrit Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-11-2009 17
Regio Kampioenschappen veldrijden Noord-Oost Nieuweling-Meisjes 31-10-2009 2
Nationale veldrit Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2009 20
1e Veldrit Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-10-2009 19
31e Openingsveldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-09-2009 28
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 7 27-06-2009 27
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2009 10
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 7 07-06-2009 15
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 7 24-05-2009 12
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 7 02-05-2009 14
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2009 15
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 20
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 6 03-01-2009 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 14-12-2008 14
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 22-11-2008 11
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 08-11-2008 7
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-11-2008 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 6
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 21-06-2008 18
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 6 08-06-2008 8
ronde van het villapark Jeugd Cat. 6 17-05-2008 25
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-2 Meisjes 11-05-2008 3
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-05-2008 8
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-Meisjes 19-04-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-1 19-04-2008 6
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 13-01-2008 11
JSW Almelo Jeugd Cat. 5 05-01-2008 17
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 29-12-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2007 18
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 5 10-11-2007 7
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 15
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 08-09-2007 10
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 5 26-08-2007 10
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 07-07-2007 9
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 5 16-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 09-06-2007 9
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 17-05-2007 7
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 15-04-2007 5
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 4 09-04-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 07-04-2007 6
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2007 15
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-03-2007 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 20-01-2007 3
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 4 13-01-2007 8
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 4 07-01-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 06-01-2007 8
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 9
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 08-07-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 3 24-06-2006 7
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 03-06-2006 6
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 21-05-2006 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 13-05-2006 3
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 07-05-2006 7
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 3 29-04-2006 8
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-04-2006 6
Eierrace Jeugd Cat. 3 17-04-2006 4
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 3 17-09-2005 9
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 3 03-09-2005 8
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 16-07-2005 4
Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-07-2005 7
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 3 19-06-2005 5
Regionaal Jeugdtoernooi Groningen Jeugd Cat. 3 11-06-2005 9
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 04-06-2005 8
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 29-05-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 3 28-05-2005 10
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 3 21-05-2005 10
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 3 15-05-2005 9
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Kampen Jeugd Cat. 2 25-09-2004 7
Jeugd/Nw-meisjes/Jun-Vrouwen Omloop Jeugd Cat. 2 18-09-2004 9
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 2 03-07-2004 4
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 8
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 2 19-06-2004 6
53e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 2 05-06-2004 3
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 2e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Cat. 2 30-05-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 9
Eierrace Jeugd Cat. 2 12-04-2004 6
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 2 10-04-2004 8
Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 03-04-2004 8
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 1 30-11-2003 7
9e Veldrit van Driebergen Jeugd Cat. 1 15-11-2003 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-09-2003 6
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 1 13-09-2003 4
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 06-09-2003 10
Landelijk Jeugd Toernooi t.g.v. finale weekeinde clubcompetitie 2003 Jeugd Cat. 1 30-08-2003 5
Ronde van Exloo Jeugd Cat. 1 08-06-2003 6
Reinders Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 1 07-06-2003 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 7
7e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 1 18-05-2003 9
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 17-05-2003 9
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2003 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 9
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 1 12-04-2003 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.