Patrick Duin

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 02-03-2019 5
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 29
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 06-01-2019 1
Kerstcross Norg Elite/Beloften 26-12-2018 7
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 09-12-2018 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 11-11-2018 1
Omloop van Trynwalden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2018 15
Profronde van Almelo Professionals 31-08-2018 33
Ronde van Winsum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-08-2018 10
Spektakel van Steenwijk Professionals 07-08-2018 28
37e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 31-07-2018 21
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 2
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 02-07-2018 4
Omloop van de Kompenije (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-06-2018 8
35e Omloop van Bedum Elite-Mannen/Beloften 19-06-2018 2
35e Omloop van Bedum Elite-Mannen/Beloften 19-06-2018 8
Nacht van Hengelo Elite-Mannen/Beloften 01-06-2018 8
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 10
District Kampioenschap Noord Elite-Mannen 21-05-2018 3
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 7
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 5
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 19
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 40
Ronde van Ureterp Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 4
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 17-03-2018 12
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 20
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 62
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 2
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 5
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 3
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 1
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 91
Omloop van de Trynwalden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2017 3
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 147
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 50
Gouden Pijl Professionals 08-08-2017 14
36e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 25-07-2017 27
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 15-07-2017 1
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 01-07-2017 9
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 9
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 1
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 2
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 22
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 59
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 108
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 106
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 110
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 81
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 103
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 111
18e Raboronde van Bolsward (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-06-2017 1
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 116
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 2
35e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 30-04-2017 23
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 49
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2017 12
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 22-04-2017 16
ZLM tour Under 23 / Espoirs 15-04-2017 9
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 2
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 57
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 35
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 25-02-2017 13
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 25-02-2017 4
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 96
14e Omloop van de Trynwalden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-09-2016 6
Profronde van Almelo Professionals 26-08-2016 34
Ronde van Winsum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2016 6
Ronde van Delfzijl Elite-Mannen/Beloften 21-08-2016 1
KOGA Slag om Norg M_ELITE 14-08-2016 29
Rabobank Gouden Pijl (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2016 68
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2016 24
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 02-07-2016 3
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 31
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 27-06-2016 15
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 22-11-2015 2
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 1
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 07-11-2015 3
46e JUMBO- RONDE VAN MIDDEN-BRABANT Elite-Mannen/Beloften 27-09-2015 73
Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 06-09-2015 66
Rabobank Gouden Pijl Professionals 11-08-2015 19
Koga Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 09-08-2015 16
Verkeersschool Buning Ronde van Hoogeveen Elite-Mannen/Beloften 11-07-2015 6
Omloop Ternaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-07-2015 4
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2015 46
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 3
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 19
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 10
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-06-2015 1
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 2
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 20
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 50
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 18-04-2015 25
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 9
29e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 22-03-2015 25
62e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 14-03-2015 10
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 08-03-2015 6
12e omloop van de Trynwâlden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-09-2014 2
Rabobank Gouden Pijl Elite-Mannen/Beloften 12-08-2014 3
Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 10-08-2014 4
33e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2014 13
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2014 53
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 11-07-2014 4
de grote prijs van Lichtenvoorde Elite-Mannen/Beloften 06-07-2014 30
32ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 6 Elite-Mannen/Beloften 05-07-2014 14
32ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 5 Elite-Mannen/Beloften 04-07-2014 14
32ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 30-06-2014 29
32ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 29-06-2014 3
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 94
District Kampioenschap Noord Beloften 09-06-2014 2
44e Fietsen & Koffie Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 41
Pompeblêd tweedaagse Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-05-2014 35
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 31
1e Leeuw van Leeuwarderadeel Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-05-2014 2
Kapenga Homecenter A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 10-05-2014 3
Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-05-2014 25
Ronde van Ureterp Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 8
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 19-04-2014 40
27ste Omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 05-04-2014 20
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 12
66e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 22-03-2014 12
61e Rabobank Wielerronde Haarlemmerliede en Spaarnwoude Elite-Mannen/Beloften 15-03-2014 25
54ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 08-03-2014 112
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 01-03-2014 5
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 1
Ronde van De Harkema Diverse Licentiecategorieen (C) 31-08-2013 3
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 10
Rabobank wielerronde van Hoogeveen Junioren 13-07-2013 11
31ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2013 4
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 4
Omloop van Exel Junioren 02-06-2013 2
DK Tijdrijden Noord Junioren 28-05-2013 6
Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 26-05-2013 11
District Kampioenschap Noord Junioren 20-05-2013 25
Ronde van Angelslo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-05-2013 14
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 13
30e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 20-04-2013 21
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 12
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 49
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 3
Ronde van Ureterp Diverse Licentiecategorieen (C) 01-04-2013 2
NK Baan Duur/Sprint Junioren 30-12-2012 8
NK Baan Duur/Sprint Junioren 27-12-2012 5
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Junioren 03-11-2012 10
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 19-08-2012 62
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 19-08-2012 66
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 68
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 32
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 24
Rabobank Wielerronde van Hoogeveen Junioren 14-07-2012 7
30ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 02-07-2012 3
Criterium Hoogezand Junioren 30-06-2012 10
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 8
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 20
District Kampioenschap Noord Junioren 28-05-2012 17
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 20-05-2012 24
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2012 54
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 6
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 21
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 21
DK tijdrijden Noord Junioren 15-05-2012 6
Omloop door het Land van Bartje Junioren 12-05-2012 3
EPZ Omloop van Borsele Junioren 22-04-2012 9
Accon avm Wouden Klassieker 2012 Junioren 15-04-2012 10
Ronde van Ureterp Diverse Licentiecategorieen (C) 09-04-2012 2
Leisure World Zuiderzee ronde Junioren 07-04-2012 2
49e Flevotour Junioren 24-03-2012 12
KNWU NK Veldrijden Junioren 08-01-2012 19
Grand Prix Groenendaal Junioren 31-12-2011 22
9e Nationale Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2011 14
Rabobank Veldrit Boxtel Junioren 18-12-2011 7
Nationale Veldrit Ureterp Junioren 03-12-2011 5
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Junioren 27-11-2011 34
RK veldrijden Noord en Oost Junioren 29-10-2011 11
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 12
Noorderveld-Westerkwartier (Ronde van de Wilp) Diverse Licentiecategorieen (C) 02-07-2011 6
Ronde van Elden Nieuwelingen 19-06-2011 9
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 13-06-2011 7
Ronde van Warnsveld Nieuwelingen 11-06-2011 28
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2011 45
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Nieuwelingen 31-05-2011 15
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 12
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuwelingen 21-05-2011 32
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 07-05-2011 9
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 28
Jeugd Ronde van Doetinchem Nieuwelingen 03-04-2011 3
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 71
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 10
10de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Nieuwelingen 16-01-2011 10
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 9
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 14
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 28-11-2010 25
9e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial Nieuwelingen 27-11-2010 5
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 10
9e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 07-11-2010 16
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 16
53e kermisronde van Duizel Nieuwelingen 26-07-2010 3
DK Tijdrijden Nieuwelingen 16-06-2010 19
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuwelingen 24-05-2010 10
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 64
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 75
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 15
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 84
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 21
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 8
Ronde van De Wijk Nieuwelingen 05-04-2010 10
34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 29-11-2009 31
31e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 26-09-2009 35
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 7 27-06-2009 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 34
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 7 10-05-2009 7
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 7 02-05-2009 7
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2009 9
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 7 20-12-2008 20
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 7 07-12-2008 15
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-11-2008 19
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 08-11-2008 16
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-11-2008 16
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 22
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 21-06-2008 8
ronde van het villapark Jeugd Cat. 6 17-05-2008 17
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-05-2008 15
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-1 19-04-2008 19
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-2 13-04-2008 7
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 6 05-04-2008 3
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 13 jaar Categorie 6 15-03-2008 6
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 5 05-09-2007 2
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 5 26-08-2007 7
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 07-07-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 36
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2007 10
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2007 9
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 5 09-04-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 18
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2007 20
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 09-09-2006 4
55e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 4 19-08-2006 8
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 4 08-07-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 3 24-06-2006 1
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 3 10-06-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 3 21-05-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 20-05-2006 5
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 3 29-04-2006 2
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-04-2006 4
Eierrace Jeugd Cat. 3 17-04-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi 75 jaar AWV de Zwaluwen Jeugd Cat. 2 24-09-2005 2
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 2 17-09-2005 5
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 2 10-09-2005 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.