Vincent Kip

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
25ste NLcup - Heeswijk Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 15
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Beloften 16-07-2017 12
Ronde van Enter (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2017 19
NL Cup - Stappenbelt Trophy Elite-Mannen/Beloften 02-07-2017 19
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Elite-Mannen/Beloften 18-06-2017 18
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 6
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 41
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 02-04-2017 23
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 21
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 41
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Elite-Mannen/Beloften 31-07-2016 41
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Beloften 17-07-2016 21
Pearl Izumi Cup Landgraaf Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 36
Specialized Ronde van Didam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2016 38
Baggelhuizerplas MTB Elite-Mannen/Beloften 19-06-2016 20
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 35
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 24-04-2016 21
Ronde van de vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-04-2016 12
Zwiep Trek MTB Cup Elite-Mannen/Beloften 17-04-2016 11
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 46
MPL Stappenbelt Trophy Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 27
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 14
KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 07-02-2016 46
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Elite/Beloften 29-11-2015 21
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 23-08-2015 27
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal(VIRO CCT). (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2015 24
Ronde van Zutphen Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 28
43e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2015 28
KNWU NK MTB 2015 Beloften 19-07-2015 9
MTB Cup Heeswijk Elite-Mannen/Beloften 31-05-2015 12
Zwiep Trek MTB cup Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 11
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 46
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Mannen/Beloften 22-03-2015 25
NK Veldrijden Beloften 11-01-2015 17
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2015 20
12e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2014 11
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2014 19
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 29-11-2014 19
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 16-11-2014 15
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Beloften 01-11-2014 1
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 34
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 74
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 48
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 56
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 32
Pure Energie Tour R v T Junioren 16-08-2014 21
Ronde van Ransdaal Junioren 03-08-2014 37
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 20
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Junioren 09-06-2014 3
Ronde van Warnsveld Junioren 07-06-2014 20
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 12
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 42
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Junioren 17-05-2014 40
51e Flevotour Junioren 10-05-2014 41
NK veldrijden Junioren 12-01-2014 17
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 05-01-2014 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 04-01-2014 18
11e Kasteelcross Vorden Junioren 29-12-2013 7
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2013 8
Rabobank veldrit van Boxtel Junioren 22-12-2013 8
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 24-11-2013 21
34e BAVARIA-VELDRIT Junioren 17-11-2013 1
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Junioren 10-11-2013 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junioren 02-11-2013 1
Veldrit van Harderwijk Junioren 26-10-2013 2
Veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-10-2013 12
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Junioren 29-09-2013 13
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2013 8
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 10
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-08-2013 3
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 76
31ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2013 14
40e ronde van Schaijk Junioren 30-06-2013 11
Ronde van Elden Junioren 16-06-2013 9
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 17-05-2013 99
50e Flevotour Junioren 11-05-2013 29
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 32
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 28
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 8
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 06-01-2013 10
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2012 11
20e Veldrit Wijkpark Woerden Junioren 22-12-2012 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 16-12-2012 11
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 02-12-2012 10
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 35
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2012 28
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Junioren 03-11-2012 6
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Junioren 28-10-2012 4
34e Veldrit van Harderwijk Junioren 27-10-2012 8
Rabocyclocross Lierop Junioren 13-10-2012 12
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Junioren 07-10-2012 8
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (C) 19-08-2012 11
Rabobank Wielerronde van Hoogeveen Nieuwelingen 14-07-2012 8
Criterium Hoogezand Nieuwelingen 30-06-2012 1
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 13
District Kampioenschap Oost Nieuwelingen 28-05-2012 4
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 12-05-2012 9
Omloop van Margraten Nieuwelingen 06-05-2012 10
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 58
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 67
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 18
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 26
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 13
9e Nationale Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2011 4
19e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 17-12-2011 2
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2011 3
RABO Weekend Cyclocross Nieuwelingen 04-12-2011 13
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 27-11-2011 6
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Nieuwelingen 13-11-2011 13
10e Nationale Veldrit Almelo Nieuwelingen 06-11-2011 5
RK veldrijden Noord en Oost Nieuwelingen 29-10-2011 4
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Nieuwelingen 09-10-2011 2
3e Rabo Veldrit Montfoort Nieuwelingen 08-10-2011 10
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 31
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 21-08-2011 17
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 26
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 40
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 07-05-2011 21
Ronde van Aalten Nieuwelingen 25-04-2011 5
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 23
Ronde van SOEST Nieuwelingen 17-04-2011 7
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 101
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 52
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 34
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 18
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 28-11-2010 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 20-11-2010 10
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 7
9e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 07-11-2010 25
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 06-11-2010 17
Regiokampioenschappen Noord-Oost Nieuwelingen 30-10-2010 7
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2010 11
2 e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 09-10-2010 14
8e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 03-10-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 7 05-06-2010 10
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 7 30-05-2010 2
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 29-05-2010 9
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 22-05-2010 4
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 7 10-04-2010 2
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 7 17-01-2010 3
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 7 09-01-2010 2
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 13-12-2009 4
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 28-11-2009 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 14-11-2009 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 08-11-2009 1
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 6 27-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 10
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 30-05-2009 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 09-05-2009 1
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 5
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 1
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 4
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 14-12-2008 2
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 6 07-12-2008 6
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 02-11-2008 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 14-06-2008 6
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 1
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 3
ronde van het villapark Jeugd Cat. 5 17-05-2008 2
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 3
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-2 27-04-2008 4
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-2 19-04-2008 3
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 5 05-04-2008 11
JSW Almelo Jeugd Cat. 5 05-01-2008 3
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 5 22-12-2007 3
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 5 24-11-2007 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 3
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 12
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-09-2007 10
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 17-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 12-05-2007 2
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 06-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 2
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2007 1
Ronde van Gasselte Jeugd Cat. 4 22-04-2007 2
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 21-04-2007 2
jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 15-04-2007 1
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 4 09-04-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 07-04-2007 1
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-03-2007 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 11 jaar 20-01-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 06-01-2007 5
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 4
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-12-2006 2
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 3 16-09-2006 2
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 3 09-09-2006 2
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 08-07-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 3 24-06-2006 3
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 3 10-06-2006 2
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 03-06-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 3 21-05-2006 3
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 07-05-2006 3
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-04-2006 2
Eierrace Jeugd Cat. 3 17-04-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi 75 jaar AWV de Zwaluwen Jeugd Cat. 2 24-09-2005 3
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 2 17-09-2005 6
Jeugdronde van Papendal Jeugd Cat. 2 21-08-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 2 03-07-2005 4
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 2 18-06-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Aalten Jeugd Cat. 2 29-05-2005 4
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 1 21-05-2005 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 14-05-2005 1
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 08-05-2005 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 05-05-2005 3
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 24-04-2005 2
4e Pedaleur Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 17-04-2005 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 1 10-04-2005 1
Delica Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 02-04-2005 2
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-03-2005 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.