Dante Broeren

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
27e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 21-12-2019 45
cyclocross Nijverdal Nieuwelingen 15-12-2019 47
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 30-11-2019 29
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Nieuwelingen 09-11-2019 47
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 33
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 61
2e Dwars door `t Zand Nieuwelingen 26-10-2019 45
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 67
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2019 16
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 19
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2019 19
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 28-06-2019 19
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 01-06-2019 12
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 30
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 7 05-05-2019 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2019 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 39
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 14-04-2019 19
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 06-04-2019 13
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 17
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 38
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 6 01-09-2018 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 21
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 27-05-2018 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 14
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 21
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 17
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 26
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 12
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 21
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 28
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 12
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 19
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 29
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 31
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 38
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 15
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 24
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 25
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 33
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 19
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 39
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 31
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 14
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 44
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 24
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 14
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 35
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 24
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 22
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 23
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 24-09-2017 9
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 31
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 17
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 20
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 36
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 15
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 17
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 25
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 33
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 5 02-04-2017 6
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 23
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 19
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 16
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 19
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 23
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 23
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 15
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 25
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 24
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 23
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 25
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 21
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 14
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 16
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 12
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 15
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 16
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 16
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 26
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 13
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 17
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 23
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 22
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 30
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 19
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 22
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 30
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 18
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 21
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 23
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 28
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 40
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 24
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 35
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 23
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 27
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 24-01-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 17
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 19
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 19
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 13
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 14
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 22
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 11
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 17
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 13
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 16
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 13
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 11
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 11
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 12
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 12
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-04-2014 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 9
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.