Luuk Gestel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 03-07-2019 12
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 30-06-2019 24
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 27
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Beloften 26-06-2019 36
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 27
Wielerweekend Buchten - dag 1 (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-06-2019 4
Wielerronde Riethoven Elite-Mannen/Beloften 17-06-2019 2
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 11
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 16-06-2019 4
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 15-06-2019 19
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Beloften 12-06-2019 7
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Beloften 09-06-2019 12
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 45
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 16
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 34
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 02-12-2018 12
Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 23-09-2018 32
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 10
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 22
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 12
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 13
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren Bergklassement 24-06-2018 1
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 24-06-2018 2
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Junioren 30-05-2018 3
KTJ - Acht van Heelsum Junioren 27-05-2018 1
KTJ - Acht van Heelsum Junioren Bergklassement 27-05-2018 2
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 47
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junioren 21-05-2018 4
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Junioren 19-05-2018 5
Flevo tour Junioren 12-05-2018 14
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Junioren 08-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 41
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 22
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 6
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 12
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 19
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 6
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 18
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 43
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Junioren 31-03-2018 33
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 3
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 27-12-2017 3
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 6
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 3
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 17-09-2017 16
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 14
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 5
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 25
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 15
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 36
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 61
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 22
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 103
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 47
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 30
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 65
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 07-06-2017 6
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 7
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 21-05-2017 30
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men Eindklassement 21-05-2017 74
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 140
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 67
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 148
Ronde van Gelderland 2017 Junioren Junior Men 17-04-2017 12
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 12
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 19-03-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 36
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junioren 11-12-2016 21
Veldrit Zeeland Junioren 16-10-2016 6
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Junioren 02-10-2016 36
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 5
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 3
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 2
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 6
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 11
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 8
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 3
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 16
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 7
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 21
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2016 9
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 10
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 9
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 16
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 36
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 1
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 35
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 15
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 36
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 8
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 5
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 7
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 17
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 10
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 6
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 6
Wielerronde van Uden (dag 1) Nieuwelingen 12-09-2015 3
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 13-07-2015 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 13
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2015 7
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 11
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 3
1ste Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 30-05-2015 4
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Nieuwelingen 25-05-2015 3
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 44
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 3
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 9
49e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 06-04-2015 7
Boels Classic / Internationale Cyclocross Heerlen Nieuwelingen 21-02-2015 12
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 11
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 04-01-2015 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2015 9
12e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2014 5
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 12
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 5
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 11
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 6
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 8
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 3
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 7
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 8
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 26-10-2014 10
14e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 21-10-2014 15
Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 11-10-2014 11
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 19
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 28-09-2014 9
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 39
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 13-09-2014 1
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 07-09-2014 4
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 5
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 1
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 23-08-2014 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 28-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 25-05-2014 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 17-05-2014 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 16
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 2
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 20-04-2014 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 5
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 06-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 15-12-2013 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 6
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 01-12-2013 2
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 7 30-11-2013 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2013 3
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 7 23-11-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 16-11-2013 3
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 06-10-2013 3
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2013 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 6
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 12
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 12
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 3
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 16-08-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 31
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 18-05-2013 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 7
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-04-2013 6
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 2
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 6 07-04-2013 3
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 10
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 2
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 6 26-01-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 5
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 4
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 05-01-2013 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 6
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 18
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 4
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 5
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 7
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 4
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 8
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 14
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 9
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 3
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 4
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 30-09-2012 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 6
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-09-2012 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 01-07-2012 6
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 9
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 3
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 16
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 9
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 15
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 16
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 9
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 6
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 15-01-2012 6
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 18
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 7
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 8
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 8
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 7
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 11
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 7
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 6
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 10
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 10
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 4 10-09-2011 5
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 10
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 9
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 8
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 4 28-05-2011 5
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 4
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 4
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 22
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Jongens 03-04-2011 17
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 4 22-01-2011 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 9
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2010 5
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 12
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 4
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 5
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 3 11-09-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 4
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 4
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 4
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 4
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 4
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 4
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 5
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 8
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 3 17-01-2010 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 03-01-2010 9
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 10
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 12
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 15
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 27-09-2009 5
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 2 13-09-2009 6
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 12-09-2009 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-07-2009 5
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 8
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 12-07-2009 7
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 21-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 21
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 6
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2009 6
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 6
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 8
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 10
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 11
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 5
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 23-11-2008 15
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 2 09-11-2008 16
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 02-11-2008 13
klimcriterium Jeugd Cat. 1 06-09-2008 7
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 1 24-08-2008 11
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 22
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2008 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 08-06-2008 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.