Nathan Rijsdijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde Zierikzee - "Grote prijs Emergo" (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2019 39
Ronde van Prinsenbeek (oude rondje) Elite-Mannen/Beloften 05-07-2019 20
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 5
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 102
CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 46
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 120
69e Wielerspektakel van Naaldwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-08-2018 3
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 38
33e Super Criterium van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-07-2018 5
58e Ronde van 's-Gravenzande (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2018 17
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 29
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 8
55e Ronde van Honselersdijk Junioren 28-06-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 63
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 27
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 6
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 16
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 38
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 6
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 8
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 49
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 69
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 135
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 10
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 12
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 5
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 13
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 15
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 17-09-2017 6
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Junioren 09-09-2017 13
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Junioren 15-08-2017 2
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 9
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 28
54e Ronde van Honselersdijk Junioren 29-06-2017 16
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Junioren 05-06-2017 11
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 16
42e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 25-05-2017 11
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 6
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 5
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 30
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 19
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2016 1
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 6
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 19
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 27-08-2016 4
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 1
42e Ronde van De Lier Nieuwelingen 09-08-2016 10
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 3
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 2
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2016 4
53e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 30-06-2016 5
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 31
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 2
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 2
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 2
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 3
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 18
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 4
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 17
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 4
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 3
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 8
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 17
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 28
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 32
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 10
11 e Omloop van ottoland Nieuwelingen 26-09-2015 9
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 8
12 e Ronde van Ameide Nieuwelingen 19-09-2015 9
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 13
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 80
11e vestingronde Nieuwpoort Nieuwelingen 29-08-2015 6
66e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 18-08-2015 5
43e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 30-07-2015 9
66e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 26-07-2015 8
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Nieuwelingen 25-07-2015 5
42 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 11-07-2015 4
30e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2015 5
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 10
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 14
33e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 27-06-2015 8
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 60
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 17
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 72
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 14
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 42
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuwelingen 25-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 21
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 16-05-2015 7
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 10
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 52
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 4
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 15
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 49
Zuiderzeeronde Nieuwelingen 11-04-2015 20
Grote Prijs Koppert Biological Systems Nieuwelingen 01-04-2015 16
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 10
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2014 27
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 21-12-2014 27
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 06-12-2014 28
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 29-11-2014 37
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 40
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 16-11-2014 26
EVM19 Wielerevent Maurik Nieuwelingen 08-11-2014 35
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 01-11-2014 12
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 26-10-2014 29
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 18-10-2014 34
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 3
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 49
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 20-09-2014 5
Klompenronde Jeugd Cat. 7 13-09-2014 8
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 06-09-2014 6
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 7 31-08-2014 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 5
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 23-08-2014 6
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 09-07-2014 10
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 7 06-07-2014 3
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 05-07-2014 6
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 28-06-2014 6
Baanomnium Jeugd Cat. 7 22-06-2014 4
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 21-06-2014 8
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 7
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 7 01-06-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 5
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 7
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 17-05-2014 17
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 11-05-2014 8
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 10-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 03-05-2014 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 7
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 8
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 20-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-04-2014 6
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 05-04-2014 7
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-01-2014 23
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 7 29-12-2013 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 28-12-2013 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 22-12-2013 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 14-12-2013 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 08-12-2013 17
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 01-12-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 16-11-2013 23
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 09-11-2013 13
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 27-10-2013 31
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-10-2013 14
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 6 29-09-2013 5
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 28-09-2013 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 5
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 01-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 31-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 4
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 16-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 13-07-2013 4
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 4
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 3
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 5
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 30-06-2013 5
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 16
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 37
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 01-06-2013 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 3
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 6
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 4
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 6 18-05-2013 6
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 4
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 10
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 2
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 27-04-2013 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 12
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 6 20-04-2013 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 7
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 31-03-2013 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 3
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 28
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 6 22-12-2012 25
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 15-12-2012 22
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 15
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2012 19
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 22
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 24
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 8
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 5 16-09-2012 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 3
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 9
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 5 19-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 18-08-2012 4
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 04-07-2012 5
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 13
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 16
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 3
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 9
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 5
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 3
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 3
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 4
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 20-05-2012 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 5
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 8
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 5
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 5
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 17-03-2012 3
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 17-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 5
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2011 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 16
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 18
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 2
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2011 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 8
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 8
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 8
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 18
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 6
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 4
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 16
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 10
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 11
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 35
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 7
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 9
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 22
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 20
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 7
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 12
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 16
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 19
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 7
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 19-09-2009 15
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 17
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 16
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 20
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 25
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 9
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 16
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2009 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 21
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 16
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 2 09-05-2009 18
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 22
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2008 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.