Gijs Biggelaar

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 2 23-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 15-06-2019 2
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 09-06-2019 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 08-06-2019 6
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 2 02-06-2019 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 30-05-2019 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 2 18-05-2019 4
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 2 11-05-2019 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2019 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2019 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 22-04-2019 1
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 14-04-2019 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 07-04-2019 2
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 2 31-03-2019 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-03-2019 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-03-2019 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 26-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 2 13-01-2019 1
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 2 06-01-2019 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 05-01-2019 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2018 1
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 22-12-2018 2
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 2 15-12-2018 1
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 2 08-12-2018 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-11-2018 3
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 2 11-11-2018 4
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2018 1
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 2 27-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 2 13-10-2018 3
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 1 16-09-2018 2
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 1 02-09-2018 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 26-08-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-06-2018 5
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 1 10-06-2018 15
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 03-06-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 20-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 1 13-05-2018 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 10-05-2018 5
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 05-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 29-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 1 27-04-2018 2
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 15-04-2018 2
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 1 08-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 1 31-03-2018 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 25-03-2018 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 11-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 1 (8 jaar) 27-01-2018 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 20-01-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 1 13-01-2018 6
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2017 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.