Rick Poel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 28
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 16
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 30
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 42
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 23
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 13
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 14
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 35
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 25-08-2018 14
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 21-08-2018 18
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 18
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 22
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 16
69e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 29-07-2018 15
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 24
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 82
85ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2018 11
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 11
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 47
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 66
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 64
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 36
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 15
Haagse Wielerdag Nieuwelingen 29-04-2018 11
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 43
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 70
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 41
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 28
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 22
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 27
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 44
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 35
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 98
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 16
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 13
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 16
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 81
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 34
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 31
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 107
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 49
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 41
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 31
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 68
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 39
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 39
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 34
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 39
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 52
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 30
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 30
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 35
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 36
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 22
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 17-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 29
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 13
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 20
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 26
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2016 9
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 25-06-2016 33
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 9
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 20
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 15
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 9
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 11
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 13
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 19
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 9
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 7 16-04-2016 22
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 9
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 03-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 37
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 26-03-2016 28
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 12-03-2016 21
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 29
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 26
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 36
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 25
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 22
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 25
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 21
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 18
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 23
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 16
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 18
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 16
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 19
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 18-10-2015 9
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 17-10-2015 16
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 34
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 19-09-2015 19
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 22
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 36
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 24
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 20
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 5
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 14
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 04-07-2015 5
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 25
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 13
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 13-06-2015 19
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 23
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 13
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 18
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 5
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 8
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 4
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 6 16-05-2015 25
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 8
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 21
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 9
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 28
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 25
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 15
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 20
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 14
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 13
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 13
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 17
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 16
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 9
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 16
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 18
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 12
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 21
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 13
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 25
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 17
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 12
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 12
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 20-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 4
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 14
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 17
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 5
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 26
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 10
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 22
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 6
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 8
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 23
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 14
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 9
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 12
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 23
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 21
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 37
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 7
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 22
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 12
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 17
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 12
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 23
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 20
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 23
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 21
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 12
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 15
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 14
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 26
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 29
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 38
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 14
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 22
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 15
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 15
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 9
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 28-09-2013 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 10
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 12
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 5
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 36
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 8
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 19
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 11
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 11
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 22
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 7
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 10
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 16
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 10
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 18-05-2013 8
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 15
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 24
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 9
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 6
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 6
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 14
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 8
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 11
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 21
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 12
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 25
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 16
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 18
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 27
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 12
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 23
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 12
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 12
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 10
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 21
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 16
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 19