Rick Poel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 47
2e Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 22-09-2019 58
82e Kermisronde van Roosendaal Junioren 08-09-2019 15
Rond Om De Graaf (B)-Amateurs/Junioren 29-06-2019 19
49e Ronde van Nieuwendijk Junioren 08-06-2019 24
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 127
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 138
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 144
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 12
78e profronde van Made Junioren 11-05-2019 13
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 54
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 79
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 45
Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Junioren 13-04-2019 12
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 53
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 21
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 44
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 28
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 16
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 30
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 42
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 23
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 13
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 14
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 35
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 25-08-2018 14
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 21-08-2018 18
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 18
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 22
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 16
69e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 29-07-2018 15
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 24
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 82
85ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2018 11
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 11
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 66
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 47
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 64
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 36
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 15
Haagse Wielerdag Nieuwelingen 29-04-2018 11
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 43
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 70
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 41
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 28
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 22
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 27
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 44
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 35
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 98
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 16
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 13
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 16
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 81
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 34
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 31
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 107
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 49
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 41
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 31
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 68
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 39
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 39
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 34
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 39
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 52
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 30
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 30
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 35
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 36
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 22
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 17-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 29
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 9
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2016 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 13
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 20
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 26
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 03-07-2016 9
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 25-06-2016 33
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 9
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 12-06-2016 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 47
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 20
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 15
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 07-05-2016 9
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 11
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 13
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 19
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 9
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 7 16-04-2016 22
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 9
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 03-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 37
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 26-03-2016 28
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 19
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 19-03-2016 29
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 12-03-2016 21
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 29
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 26
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 36
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 25
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 22
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 25
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 17
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 21
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 18
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 23
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 16
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 18
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 01-11-2015 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 16
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 19
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 18-10-2015 9
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 17-10-2015 16
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 34
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 19-09-2015 19
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 22
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 36
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 24
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 20
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 5
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 14
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 04-07-2015 5
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 25
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 13
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 13-06-2015 19
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 23
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 13
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 18
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 5
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 8
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 4
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 6 16-05-2015 25
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 8
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 21
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 9
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 28
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 25
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 15
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 20
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 14
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 13
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 13
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 17
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 16
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 9
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 16
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 18
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 12
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 21
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 13
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 25
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 17
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 12
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 12
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 20-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 4
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 14
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 17
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 5
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 26
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 10
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 22
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 6
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 8
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 23
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 14
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 9
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 12
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 23
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 21
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 37
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 7
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 16
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 22
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 12
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 17
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 12
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 23
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 20
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 23
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 21
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 12
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 15
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 14
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 26
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 23
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 29
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 38
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 14
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 22
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 15
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 15
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 9
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 4 28-09-2013 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 10
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 12
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 5
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 36
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 8
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 19
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 11
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 11
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 22
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 7
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 10
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 16
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 10
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 18-05-2013 8
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 15
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 24
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 9
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 6
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 6
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 14
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 4
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 8
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 11
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 21
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 12
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 25
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 16
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 18
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 27
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 12
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 23
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 12
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 12
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 10
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 21
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 16
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.