Nils Eekhoff

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 58
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 2
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 29
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 15
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 13
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 58
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 43
Veenendaal - Veenendaal Classic M_ELITE 18-08-2017 11
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 10
NK Tijdrijden Beloften 21-06-2017 13
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Beloften 09-05-2017 1
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 34
Klimtijdrit Camerig Vaals Junioren 29-06-2016 2
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 138
NK Tijdrijden Junioren 22-06-2016 4
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 4
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 14-06-2016 1
District Kampioenschap Midden Junioren 16-05-2016 8
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 4
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 21
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 1
Ronde van Waddinxveen Junioren 28-03-2016 2
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 2
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
Officieus open NK derny junioren Junioren 14-11-2015 1
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-09-2015 17
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Junioren Bergklassement 23-08-2015 3
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Junioren 23-08-2015 3
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junioren 01-07-2015 5
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 4
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 17
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 3
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 7
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 1
Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 06-06-2015 2
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Junioren 02-06-2015 1
District Kampioenschap Midden op de weg Junioren 25-05-2015 2
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Junioren 10-05-2015 3
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 1
Ronde van Waddinxveen Junioren 06-04-2015 8
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 28
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Junioren 28-12-2014 4
NK Baanwielrennen Junioren 27-12-2014 5
NK Omnium - Sprint - Keirin Junioren 29-11-2014 3
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Junioren 09-11-2014 14
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 3
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 16
60e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 23-07-2014 2
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 06-07-2014 4
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 1
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 2
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 22-06-2014 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 29
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 1
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 09-06-2014 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 2
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 5
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 7
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 19-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 17-05-2014 14
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 5
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuwelingen 06-04-2014 1
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 10
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 13
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 2
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 09-03-2014 6
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 3
Ronde van bocholtz Nieuwelingen 29-09-2013 16
10e Ronde van Ameide Nieuwelingen 21-09-2013 4
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 14-09-2013 10
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 08-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 15
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 29
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 4
59e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 03-07-2013 3
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 30-06-2013 18
50e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 27-06-2013 16
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Nieuwelingen 16-06-2013 11
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 8
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 36
Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 26-05-2013 31
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 20-05-2013 4
Ronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2013 38
DK Tijdrijden Midden Nieuwelingen 15-05-2013 3
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 24
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Nieuwelingen 05-05-2013 6
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 5
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 39
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 10-02-2013 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2012 9
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 7 16-09-2012 11
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 28
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 19-08-2012 7
DK JEUGD MIDDEN 2012 Jeugd Cat. 7 23-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 19
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 12
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 27-05-2012 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 17-05-2012 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 13-05-2012 3
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2012 5
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 7 21-04-2012 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 7 15-04-2012 2
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 7 07-04-2012 1
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 01-04-2012 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 17-03-2012 3
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 6
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 20
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2011 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 6
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 16
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 10
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 03-07-2011 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-06-2011 23
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2011 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 22-05-2011 15
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 15-05-2011 1
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 6 14-05-2011 4
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 17-04-2011 1
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 10-04-2011 4
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 03-04-2011 1
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 02-01-2011 30
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 3
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 19-09-2010 11
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 11-09-2010 18
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-09-2010 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 10
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 5 27-06-2010 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 3
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 8
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 4
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 4
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 5 22-05-2010 2
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 18-04-2010 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 04-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 20-03-2010 1
Cyclocross Haarlemmermeer Jeugd Cat. 5 07-02-2010 6
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 8
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 20-09-2009 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 2
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 4 23-08-2009 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 2
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 7
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 6
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 3
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-05-2009 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 3
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 3
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 19-04-2009 2
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2009 1
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 4
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 21-03-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 1
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 10 jaar 14-06-2008 6
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 1
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2 31-05-2008 2
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 3 24-05-2008 3
Baanomnium Jeugd Cat. 3-1 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 16
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 17
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 3 19-04-2008 7
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 5
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 10
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 1
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2007 1
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 2 09-09-2007 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 1
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 2
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 2 26-08-2007 2
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 2 01-07-2007 1
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 3
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 03-06-2007 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 12-05-2007 5
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 21-04-2007 3
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 5
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 17-03-2007 2