Jardi Christiaan Lee

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nationale Veldrit Almelo Elite/Beloften 08-12-2019 2
Nationale Veldrit Almelo Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 08-12-2019 9
TC - GP DESTIL Elite/Beloften 01-12-2019 24
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 36
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 31
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 24-11-2019 22
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 37
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 22
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 20
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 10
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 29
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Elite/Beloften 27-10-2019 18
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 27-10-2019 24
2e Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 22-09-2019 70
64ste Ster van berkel Junioren 14-09-2019 10
70e Valstar Wielerspektakel (B)-Amateurs/Junioren 27-08-2019 10
45e Ronde van De Lier Junioren 20-08-2019 6
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 18-08-2019 5
28 e Ronde van Noordeloos Junioren 05-08-2019 1
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Junioren 21-07-2019 8
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 28
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 41
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 71
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 17
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 94
Ronde van Warmenhuizen Junioren 23-06-2019 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 62
Ronde van Maassluis (B)-Amateurs/Junioren 18-06-2019 20
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2019 42
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 16-06-2019 23
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 15-06-2019 20
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 11
49e Ronde van Nieuwendijk Junioren 08-06-2019 11
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 01-06-2019 31
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 110
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 152
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 128
60e Ronde van Uden Junioren 12-05-2019 18
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 18
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 53
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 44
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 30
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 66
Ronde van Aalten Junioren 14-04-2019 10
CCM - Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2019 37
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 14
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 20
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 28
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Junioren 06-01-2019 11
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 13
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Junioren 23-12-2018 9
Veldrit Wierden Junioren 16-12-2018 12
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 33
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 08-12-2018 21
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 27
Veldrit van Oudewater Junioren 24-11-2018 15
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2018 17
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 11
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 39
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 01-09-2018 54
44e Ronde van De Lier Junioren 14-08-2018 18
Acht van Chaam Junioren 30-07-2018 22
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 16
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Junioren 24-06-2018 15
Ronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-06-2018 36
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 76
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 65
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 70
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 30
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 29
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 28
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 41
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 43
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 94
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 89
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 52
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 43
Nationale veldrit van Wierden Junioren 17-12-2017 24
Veldrit van Oudewater Junioren 25-11-2017 13
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junioren 04-11-2017 12
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 58
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 40
62e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 06-08-2017 18
69e Ronde van Zundert Nieuwelingen 02-08-2017 10
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 16
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 27
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 30
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 77
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 67
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 33
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 10
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 36
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 9
de Jumbo Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 03-06-2017 22
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 33
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 23
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 35
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 46
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 61
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 54
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 41
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 35
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 48
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 32
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuwelingen 15-08-2016 33
42e Ronde van De Lier Nieuwelingen 09-08-2016 30
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 27
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 30
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 39
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 20
63e Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 04-06-2016 16
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 50
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 41
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 33
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 59
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 22
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuwelingen 31-10-2015 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 8
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 6
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 10
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2015 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 9
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 8
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 21
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2015 10
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 18
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 12
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 7 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 56
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 20
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 10
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 12
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 21
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 21
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 34
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 20
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 17
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 19
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 8
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 11
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 31
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 15
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 16
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 06-07-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 9
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 17
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-05-2014 20
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 8
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 22
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 16
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 16
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 12
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 21
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 41
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 17
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 8
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 14
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 16
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 17
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 6
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 14
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 27
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 5 09-06-2013 7
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 19
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 24
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 26
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 24
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 17
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 11
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 17
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 17
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 16
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 14
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 23
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 13
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 16
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 11
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 14
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 28
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 18
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 17
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 04-06-2011 8
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 14
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 16
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 23
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 14
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 12
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 11
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 9
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 8
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.