Nick Munnik

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 96
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 93
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 96
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 97
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 116
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 07-06-2017 26
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 22
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 48
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 86
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 47
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 33
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 26
83ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2016 15
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 50
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-05-2016 57
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 27-09-2015 27
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 33
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 37
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 22
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 21
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 21
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 34
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 36
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Nieuwelingen 09-05-2015 16
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 33
74e profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2015 30
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 40
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 53
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 14-09-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 16
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 23-08-2014 18
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 7 15-08-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 29-06-2014 15
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 28-06-2014 11
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 7 29-05-2014 12
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 22
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 7 03-05-2014 9
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 24
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 25
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 31
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 13
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 05-04-2014 16
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 39
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 37
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 26
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 01-09-2013 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 25
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 7 16-08-2013 13
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 29-06-2013 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 23-06-2013 16
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 28
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 7 01-06-2013 14
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 25
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 18
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 11-05-2013 15
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 19
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 15
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-04-2013 22
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 14-04-2013 17
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 07-04-2013 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-03-2013 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2013 24
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 7 26-01-2013 32
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 20-01-2013 20
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 7 06-01-2013 20
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 26
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 21
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 12
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 35
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 19
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 35
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 33
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 43
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 19
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 38
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 9
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 16
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 28
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 15
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 21
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 17
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 25
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 23
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 48
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 19
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 19
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 46
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 22
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 27
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 32
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 25
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 23
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 27
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 23
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 34
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 26-06-2010 10
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 24
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 29
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 24
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 28
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 29
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 25
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 37
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 33
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 31
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 18
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-07-2009 19
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 18-07-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 26
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 18
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 13
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 16
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 22
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 18
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 25
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 36
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.