Florine Hehewerth

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 34
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 22
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 17
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 37
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 26
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 18
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 36
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 19
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 22
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 13
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 29
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 23-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 30
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 30
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 13-09-2015 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 21
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 18
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 52
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-05-2015 12
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 9
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 10-05-2015 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 22
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 14
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 11
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 04-04-2015 8
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 11
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 20
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 9
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 27
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 30
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 32
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 21
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 4 21-09-2014 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 8
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 8
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 29
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 18
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 19
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 13
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 12
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 14
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 15
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-01-2014 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 22
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 20
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 18
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 22
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 25
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 28
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 22
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 13
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 15
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 14
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 30
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 25-05-2013 17
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 21
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 18
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 32
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 22
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 23
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 27-04-2013 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-03-2013 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.