Daan Gelderblom

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 28
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 34
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 16
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 40
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 28
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 49
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 27
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 26
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 29
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 41
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 20
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 45
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 21
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 45
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 26
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 22
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 35
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-06-2011 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 22
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 16
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 19
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 17
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 13
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 25
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 18
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 25
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 28
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 28
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 18
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 18
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 19
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 15
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 24
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 29
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 20
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 6
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 12-06-2010 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 15
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 18
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 26
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 20
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 14
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 17
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 04-04-2010 13
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 15
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 23
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 26
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 2 27-09-2009 10
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 19-09-2009 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 4
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 2 23-08-2009 7
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 12
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 30
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 28-06-2009 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 10
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 16
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 21-05-2009 40
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 22
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 15
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 12-04-2009 6
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 20
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 04-04-2009 14
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 26
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 19
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 14-12-2008 24
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 15-11-2008 17
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 2 25-10-2008 6
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 20-09-2008 13
26-ste jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2008 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-08-2008 14
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 15
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 31
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 21
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 11
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 14
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 12
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 1 12-05-2008 11
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-1 11-05-2008 9
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 17
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 27-04-2008 5
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 1 19-04-2008 5
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 12-04-2008 7
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 12
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 1 30-03-2008 20
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 28-12-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 1 16-12-2007 8
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-12-2007 8
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 1 24-11-2007 8
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 1 03-11-2007 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.