Teunis Peuter

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Trynwalden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2018 59
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 76
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2016 39
Ronde van Gorredijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2016 25
Klimtijdrit Utrecht P+R de Uithof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-05-2016 8
17e RaboRonde van Bolsward (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-05-2016 58
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2016 55
43e Ronde van lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 44
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-04-2016 57
60e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 50
11 e Omloop van ottoland (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-09-2015 29
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 26
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 33
Rûntsje Tsjûkemar Amateurs/Sportklasse 12-09-2015 50
Wielerronde van Hilversum (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-09-2015 24
Rabobank Gouden Pijl (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-08-2015 55
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal(VIRO CCT). (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2015 41
Omloop van IJburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-07-2015 41
VeluweMeerdaagse - Harderwijk Amateurs 17-07-2015 43
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 40
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 32
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 4 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2015 21
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 3 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2015 26
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2015 31
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 11-06-2015 10
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 07-06-2015 59
De Wageningse Muur (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2015 65
District Kampioenschap Midden op de weg Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 30
3e Gouden Molen Ronde van Rossum Sportklasse 23-05-2015 29
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 49
Blygold Wielerronde van Houten. (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 49
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 62
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 18-04-2015 51
42e Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-04-2015 54
59e ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 06-04-2015 95
7e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 04-04-2015 38
Grote Prijs Koppert Biological Systems (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-04-2015 73
10e Omloop van Ottoland (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-09-2014 77
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 42
Kampioenschap van Utrecht (Alleen deelname voor leden van de Utrechtse wielerverenigingen) DIVLIC 31-08-2014 19
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 54
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2014 33
Ronde van Harderwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-08-2014 78
Ronde van De Meern op het Lint (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-07-2014 50