Fee Knaven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 15-06-2019 2
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 5 02-06-2019 3
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 11
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 9
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 8
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 7
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 5
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 5
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 5
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 10
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 8
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 9
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 8
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 11
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 27-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 12
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 4 13-05-2018 5
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 9
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 8
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 7
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 6
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 12
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 27-01-2018 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 19
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 20
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 12
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 13
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 11
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 17
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 11
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 13
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 11
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 17
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 18
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 10
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 26-08-2017 7
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 3 25-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 8
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 9
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 5
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 3 29-04-2017 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 7
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 5
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 10
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 9
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 3 25-03-2017 17
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 18
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 7
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 6
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 5
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 10
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 8
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 13
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 10
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 01-10-2016 5
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 17-09-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 9
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 2 21-05-2016 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 4
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 2 05-05-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 3
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 1
LJC Sittard Jeugd Cat. 2 09-04-2016 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 26-03-2016 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 19-03-2016 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 12-03-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 23-01-2016 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 10
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 7
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 9
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 4
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 8
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 6
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 07-06-2015 2
LJC Jeugd Cat. 1 30-05-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 7
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 1 16-05-2015 5
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 2
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 02-05-2015 4
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 1 25-04-2015 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 1 18-04-2015 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 7
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 1 28-03-2015 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 21-03-2015 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 17-01-2015 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 5
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 6
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 1 22-11-2014 2
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 01-11-2014 4
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 14-09-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 13
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 08-06-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 11
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 8
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2014 7
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 26-04-2014 7
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 19-04-2014 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 8
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 05-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 09-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 04-01-2014 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 28-12-2013 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 22-12-2013 9
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 1 23-11-2013 5
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 1 09-11-2013 6
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 02-11-2013 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 8
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-10-2013 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.