Brett Timmer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 3 19-05-2019 4
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 3 18-05-2019 13
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 12-05-2019 4
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 11-05-2019 6
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 3 05-05-2019 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2019 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 22-04-2019 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 20-04-2019 16
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 14-04-2019 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2019 7
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 06-04-2019 7
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 3 31-03-2019 6
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 30-03-2019 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-03-2019 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2019 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 26-01-2019 8
Veldrit Uden Jeugd Cat. 3 13-01-2019 9
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 05-01-2019 8
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2018 11
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 7
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 3 25-11-2018 4
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 18-11-2018 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-11-2018 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 04-11-2018 5
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2018 7
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 3 27-10-2018 6
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 30-09-2018 5
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2018 6
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 2 15-09-2018 11
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 2 09-09-2018 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2018 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2018 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 2 01-09-2018 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 25-08-2018 8
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 30-06-2018 4
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 2 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-06-2018 4
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 2 10-06-2018 6
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 27-05-2018 4
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 2 26-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 20-05-2018 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 19-05-2018 3
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 2 13-05-2018 3
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 2 12-05-2018 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 10-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 05-05-2018 8
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 29-04-2018 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2018 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 21-04-2018 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2018 3
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 07-04-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 2 02-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 2 31-03-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 27-01-2018 6
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-01-2018 7
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2017 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 23-12-2017 9
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 03-12-2017 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 25-11-2017 11
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 7
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 11-11-2017 8
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 04-11-2017 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 24-09-2017 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.