Liam Os

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 14-07-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 11
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 7
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 5
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 28-06-2019 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 23
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 5
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 4
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 9
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 5
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 10
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 3
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 5
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 3
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 5
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 23
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 20
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 13-01-2019 24
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 32
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 12
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 18
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 8
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 9
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 10
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 13
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 16
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 19
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 7
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 16
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 16
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 19
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 4
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 10
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 11
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 17
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 13
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 16
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 20
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 23
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 17
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 20
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 7
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 6
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 24
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 11
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 23
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 6
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 16
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 21
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 10
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 8
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 6
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 2
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 12
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 15
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 12
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 12
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 12
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 8
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 12
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 2
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 4
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 7
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 4
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 3
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 4
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 8
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 3
LJC Sittard Jeugd Cat. 3 09-04-2016 26
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 25
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 9
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 3
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 13
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 8
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 1
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 25
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 17
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 9
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 2
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 4
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 2 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 1
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 18-04-2015 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 2
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 7
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 4
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 5
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 7
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 8
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 3
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 6
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 7
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 6
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 5
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 7
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 4
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 1
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 19-10-2014 5
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 18-10-2014 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 2
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 1
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 5
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 1
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2014 2
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 4
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 1
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 22-06-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 2
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 3
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 1 11-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 3
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 03-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 06-04-2014 1
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 15-03-2014 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.