Paul Timmer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 1) Amateurs/Sportklasse 20-07-2019 8
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 30-06-2019 1
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 25-05-2019 1
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 12-05-2019 2
Koningscup Amateurs/Sportklasse 28-04-2019 30
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 21-04-2019 12
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 14-04-2019 10
Grote prijs Kivada Amateurs/Sportklasse 24-03-2019 23
NK MTB Marathon Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 2
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Amateurs/Sportklasse 23-09-2018 2
NLcup - Koningscup Havelte Amateurs/Sportklasse 29-04-2018 24
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 8
NK MTB Marathon - Bart Brentjens Challenge Amateurs/Sportklasse 08-10-2017 3
Borgerswold Classic Diverse Licentiecategorieen (Cyclo) 01-10-2017 4
Open Drents Kampioenschap ATB DIVLIC 24-09-2017 11
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Amateurs/Sportklasse 15-07-2017 5
NL Cup - Stappenbelt Trophy Amateurs/Sportklasse 02-07-2017 3
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 18-06-2017 5
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 28-05-2017 13
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 16-04-2017 3
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Amateurs/Sportklasse 02-04-2017 5
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Amateurs/Sportklasse 26-03-2017 13
Veldrit Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2016 14
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Amateurs/Sportklasse 04-12-2016 7
Borgerswold Classic/ Open Gronings Kampioenschap (MTB Cyclo) Diverse Licentiecategorieen (Cyclo) 23-10-2016 1
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Amateurs/Sportklasse 09-10-2016 1
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Amateurs/Sportklasse 16-07-2016 5
Pearl Izumi Cup Landgraaf Amateurs/Sportklasse 25-06-2016 23
Baggelhuizerplas MTB Amateurs/Sportklasse 19-06-2016 2
MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 12-06-2016 15
District Kampioenschap Noord Amateurs 16-05-2016 40
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Amateurs 01-05-2016 67
Koningscup Amateurs/Sportklasse 24-04-2016 7
Zwiep Trek MTB Cup Amateurs/Sportklasse 17-04-2016 18
MPL Stappenbelt Trophy Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 7
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Amateurs/Sportklasse 20-03-2016 8
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Amateurs/Sportklasse 04-10-2015 6
KNWU NK MTB 2015 Amateurs/Sportklasse 18-07-2015 2
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Amateurs/Sportklasse 14-06-2015 4
MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 31-05-2015 7
Koningscup Amateurs/Sportklasse 26-04-2015 2
Zwiep Trek MTB cup Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 2
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 05-04-2015 1
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Amateurs/Sportklasse 22-03-2015 3
3 en 6 uur van Steenwijk DIVLIC 21-09-2014 2
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Amateurs/Sportklasse 15-06-2014 26
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 20-04-2014 31
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Amateurs/Sportklasse 23-03-2014 50
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Amateurs/Sportklasse 13-10-2013 30
5e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 05-10-2013 20
30e Omloop van Bedum Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2013 70
Acht van Annen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-06-2013 34
Ronde van Eelde Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-06-2013 30
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Elite-Mannen/Beloften 26-05-2013 18
Koninginneronde van Beilen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2013 70
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 20
Noordelijke ATB Trophy Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 37
Baggelhuizerplas MTB Weekend Elite-Mannen/Beloften 03-03-2013 13
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Elite 13-01-2013 19
18e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite 03-01-2013 20
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Elite 25-11-2012 36
Rabobank veldrit van Veldhoven Elite/Beloften 11-11-2012 11
34e Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 27-10-2012 6
NK Mountainbike Marathon / Bart Brentjens Challenge Elite-Mannen 14-10-2012 12
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 02-09-2012 7
Ronde van Winsum Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-08-2012 14
Ronde van Dalen Elite-Mannen/Beloften 04-08-2012 24
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Elite-Mannen 22-07-2012 22
Brinkronde van Norg Elite-Mannen/Beloften 12-07-2012 18
30ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 01-07-2012 29
Omloop van Bedum Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-06-2012 65
Acht van Annen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-06-2012 18
Pompeblêd Tweedaagse Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-05-2012 29
Pompeblêd Tweedaagse Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-05-2012 34
14e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2012 Elite-Mannen/Beloften 20-05-2012 21
Ronde van Angelslo Elite-Mannen/Beloften 17-05-2012 17
Ronde van Klein Zwitserland Elite-Mannen/Beloften 13-05-2012 25
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2012 Elite-Mannen/Beloften 06-05-2012 38
Ronde van Beilen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2012 62
Seat Arend Benthem cup Elite-Mannen/Beloften 29-04-2012 22
Internationale 13e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Elite-Mannen/Beloften 09-04-2012 31
Noordelijke ATB Trophy Elite-Mannen/Beloften 01-04-2012 29
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 25-03-2012 256
Baggelhuizerplas MTB Weekend Elite-Mannen/Beloften 04-03-2012 27
Benelux Kampioenschap mountainbike 2011 Elite-Mannen 25-09-2011 39
Bikers MTB Cup Elite-Mannen/Beloften 11-09-2011 7
Grote Prijs Steenwijkerland Elite-Mannen/Beloften 28-08-2011 11
1e Snowworld MTB wedstrijd Elite 21-08-2011 17
NK Mountainbike Elite-Mannen 17-07-2011 20
Nissim Yabo Bike Trophy Elite-Mannen/Beloften 26-06-2011 20
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Elite-Mannen/Beloften 150 29-05-2011 7
13e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2011 Elite-Mannen/Beloften 22-05-2011 12
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Elite-Mannen/Beloften 15-05-2011 31
Seat Arend Benthem topcompetitie Elite-Mannen/Beloften 08-05-2011 26
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Elite-Mannen/Beloften 10-04-2011 12
GP Kivada wielersport/Focus bikes Elite-Mannen/Beloften 13-03-2011 13
Baggelhuizerplas MTB weekend Elite-Mannen/Beloften 06-03-2011 8
Bikers MTB Cup Elite/Beloften 12-09-2010 13
12e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2010 Elite/Beloften 30-05-2010 12
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Elite/Beloften 16-05-2010 15
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Elite/Beloften 150 09-05-2010 6
Seat Arend Benthem cup Elite/Beloften 25-04-2010 11
Noordelijke ATB Trophy Elite/Beloften 18-04-2010 9
Internationale 11e Rabobank - Bikecenter v. Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Elite/Beloften 05-04-2010 37
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Elite/Beloften 150 28-03-2010 12
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Elite/Beloften 21-03-2010 32
GP KIVADA WIELERSPORT- FOCUS bikes om de gouden valhelm Elite/Beloften 14-03-2010 36
Bikers - Giant MTB Cup Elite/Beloften 13-09-2009 19
MTB Steenwijk Elite/Beloften 30-08-2009 24
Ronde van Winsum Elite/Beloften/Amateurs A 26-08-2009 16
Rabobank Ronde van Rolde Elite/Beloften/Amateurs A 09-08-2009 20
41e Ronde Rondom de Bult van Usquert Elite/Beloften/Amateurs A 02-08-2009 17
Omloop van Nijeveen Elite/Beloften/Amateurs A 31-07-2009 24
Rabo Ronde van Appelscha Elite/Beloften/Amateurs A 21-07-2009 14
NK MTB Elite 19-07-2009 16
Ronde van Harkstede Elite/Beloften 24-06-2009 27
Nissim Yabo Bike Trophy Elite/Beloften 21-06-2009 26
Ronde van Haren Elite/Beloften 19-06-2009 28
26e OMLOOP VAN BEDUM Elite/Beloften 16-06-2009 38
11e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2009 Elite/Beloften 14-06-2009 7
Acht van Annen Elite/Beloften/Amateurs A 10-06-2009 34
Stappenbelt MTB Trophy - LJC & Merida Benelux Cup Elite/Beloften 17-05-2009 36
Seat Arend Benthem Cup Elite/Beloften 26-04-2009 10
7de OWC MTB CUP (Merida Benelux Cup) Elite/Beloften 19-04-2009 49
10e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Elite/Beloften 13-04-2009 36
13e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Elite/Beloften 15-03-2009 32
Bikers - Giant MTB cup Elite/Beloften 14-09-2008 22
Benelux Cup Margraten Elite/Beloften 07-09-2008 48
Unive jubileumcup Elite/Beloften 24-08-2008 9
NK Mountainbike Beloften 20-07-2008 17
Benelux Kampioenschap Elite/Beloften 29-06-2008 41
Nationale MTB wedstrijd Dirty Hill Elite/Beloften 01-06-2008 23
Pro MTB Benelux Cup - Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Elite/Beloften 25-05-2008 53
Mitsubishi Cup Havelte Elite/Beloften 30-04-2008 28
6de OWC MTB CUP Elite/Beloften 13-04-2008 57
9e Rabo Bikecenter van Tuyl Paasbike Elite/Beloften 24-03-2008 31
12e Wollebrand mountainbikewedstrijd Elite/Beloften 16-03-2008 39
9e Goossens Merida Mountainbike Trophy Elite/Beloften 16-09-2007 26
PRO MTB Benelux Cup Elite/Beloften 02-09-2007 53
8e Rabo Bikecenter Van Tuyl Paasbike Elite/Beloften 09-04-2007 64
11e Wollebrand Mountainbike wedstrijd Elite/Beloften 25-03-2007 46
Grote Prijs Kivada Wielersport specialized Elite/Beloften 11-03-2007 61
NK Mountainbike - Margraten Elite/Beloften 06-08-2006 58
DYKA - PRO MTB Topcompetitie Elite/Beloften 30-04-2006 73
4e OWC MTB Cup - PRO MTB Topcompetitie Elite/Beloften 23-04-2006 86
9e Rabo Strandrace Elite/Beloften 19-03-2006 40
Grote Prijs Kivada Wielersport om de Gouden Valhelm Elite/Beloften 12-03-2006 57
4e Nationale Veldrit van Almelo Elite/Beloften 23-10-2005 19
7e Goossens Merida Mountainbike Trophy Elite/Beloften 04-09-2005 35
Ronde van Tynaarlo Elite/Beloften 20-05-2005 20
NK MTB Beloften Beloften 08-05-2005 23
Koninginnecup Havelte Elite/Beloften 01-05-2005 46
3e OWC MTB Cup Elite/Beloften 17-04-2005 45
6e Rabo Paasbike Elite/Beloften 28-03-2005 45
MTB Topcompetitie Reek Elite/Beloften 20-03-2005 62
Grote Prijs Kivada Wielersport Elite/Beloften 13-03-2005 60
Bike & Hike Steenwijk Trophy 2004 Junioren 26-09-2004 10
6e Goossens Merida Mountainbike Trophy Junioren 19-09-2004 11
Rabobank Omloop van Terwispel Junioren 11-09-2004 17
NK MTB Junioren 08-08-2004 3
Groesbike Festival (Finale Europa Cup) Junioren 25-07-2004 18
8e Wollebrand Mountainbike wedstrijd Junioren 04-07-2004 5
1e MTB Cup Jo Spierings Junioren 13-06-2004 4
Stappenbelt MTB Trophy Junioren 20-05-2004 10
1e Mountainbike Topcompetitie Junioren 16-05-2004 15
Koninginnecup Havelte Junioren 30-04-2004 4
2e OWC MTB Cup Junioren 25-04-2004 7
5e Rabo Paasbike Junioren 12-04-2004 9
Rabo Strandrace Junioren 21-03-2004 6
Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 14-03-2004 8
10e Internationale Centrumcross Junioren 02-01-2004 16
Districtskampioenschappen veldrijden voor de districten Oost en Noord Junioren 20-12-2003 3
26e Nationale Veldrit van Amersfoort om de Grote Prijs Veromco en Tevens Regiokampioenschap district Midden Junioren 06-12-2003 19
28e Internationale Super Prestige Cyclo-cross om de Kärcher Parky-cup Junioren 30-11-2003 18
9e Veldrit van Driebergen Junioren 15-11-2003 13
25e Internationale veldrit van Harderwijk om de Grote Prijs Shimano Junioren 11-10-2003 24
Bike & Hike Mountainbike Topcompetitie Junioren 28-09-2003 18
NK MTB Junioren 17-08-2003 11
21e Wielermeerdaagse Noordenveld-Westerkwartier Junioren 04-07-2003 18
Topcompetitie Bergschenhoek Junioren 29-06-2003 17
Groesbike Festival 2003 (Europa Cup MTB) Junioren 22-06-2003 22
3e Trefnet ATB Challenge Junioren 15-06-2003 10
Koninginne Cup Junioren 27-04-2003 12
4e Rabo Paasbike Junioren 21-04-2003 19
1e OWC MTB Cup Junioren 13-04-2003 18
Rabo Strandrace Junioren 30-03-2003 6
7e Empella Mountainbike Trophy Junioren 09-03-2003 21
Int. Centrumcross Surhuisterveen Int. Junioren 03-01-2003 12
10e Grote Prijs Montferland Zeddam Int. Junioren 28-12-2002 20
25e Nationale Cyclo-Cross van Amersfoort Junioren 14-12-2002 17
Districtskampioenschappen cyclocross districten Oost en Noord Junioren 07-12-2002 10
27e Internationale Super Prestige Cyclo-cross Junioren 01-12-2002 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.