Gosse Meer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur Professionals 18-08-2019 20
NK Veldrijden Elite 13-01-2019 7
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite 14-10-2018 23
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 6
68e Ronde van OCHTEN (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 25
Lus van Roden Elite-Mannen/Beloften 14-07-2018 29
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 07-07-2018 11
NK Streetrace Goirle Diverse Licentiecategorieen 21-05-2018 8
Vestingcross Hulst Elite/Beloften 18-02-2018 39
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Elite/Beloften 27-01-2018 19
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 24-10-2017 18
Profronde Almelo Professionals 25-08-2017 22
Gouden Pijl Professionals 08-08-2017 21
Giant NK MTB Eliminator Mannen (15+) 14-07-2017 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 64
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 4
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 79
Rush Hour Professionals 12-05-2017 13
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Beloften 08-01-2017 6
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite/Beloften 04-01-2017 10
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 20-11-2016 7
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Elite/Beloften 05-11-2016 1
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Beloften 02-10-2016 11
Profronde van Almelo Professionals 26-08-2016 23
37e Draai van de Kaai Professionals 01-08-2016 14
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Beloften 17-07-2016 6
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 02-07-2016 22
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 01-07-2016 13
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 25
Pearl Izumi Cup Landgraaf Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 22
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 14-06-2016 16
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 34
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 50
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 62
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 27
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Mannen/Beloften 01-06-2016 58
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 29-05-2016 10
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 17
3e Leeuw van Leeuwarderadeel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-05-2016 18
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2016 21
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-05-2016 31
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 24-04-2016 7
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 3
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite/Beloften 02-01-2016 13
Europees Kampioenschap Veldrijden Beloften 07-11-2015 14
Cyclocross de Kogelvanger Etten - Leur Elite/Beloften 01-11-2015 1
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Beloften 31-10-2015 1
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 04-10-2015 24
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 5
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 2 Elite-Mannen/Beloften 23-08-2015 8
KNWU NK MTB 2015 Beloften 19-07-2015 4
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-05-2015 21
Ronde van Haren (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-05-2015 21
Ronde van Gerkesklooster/Stroobos (Pompeblêd 2-daagse) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-05-2015 20
5e MTB Streetrace Goirle - Nederlands Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 25-05-2015 19
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 28
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 45
MTB Ameland Diverse Licentiecategorieen 07-03-2015 59
NK Veldrijden Beloften 11-01-2015 6
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Elite/Beloften 04-01-2015 6
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite/Beloften 02-01-2015 14
Rabobank Weekend cyclocross Elite/Beloften 14-12-2014 4
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 06-12-2014 9
Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 25-10-2014 5
Grote Prijs van Brabant Elite/Beloften 11-10-2014 25
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 05-10-2014 22
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 28-09-2014 13
Ronde van de Westereen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-08-2014 35
Specialized NK Mountainbike Beloften 13-07-2014 7
District Kampioenschap Noord Beloften 09-06-2014 18
15e Rabo Ronde van Bolsward Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-06-2014 26
Pompeblêd tweedaagse Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-05-2014 30
1e Leeuw van Leeuwarderadeel Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-05-2014 26
KOGA cup Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 9
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 19
NK veldrijden Beloften 12-01-2014 11
19e Internationale Centrumcross Beloften 02-01-2014 7
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 07-12-2013 9
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 30-11-2013 8
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Beloften 24-11-2013 26
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Beloften 02-11-2013 3
Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 26-10-2013 4
13e Kiremko Nacht van Woerden Beloften 22-10-2013 12
Veldrit Grote Prijs van Brabant Beloften 12-10-2013 10
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Junioren 08-09-2013 13
Ronde van Noordhorn Diverse Licentiecategorieen (B) 20-07-2013 26
MTB Trophy Steenwijkerland Junioren 14-07-2013 11
Aia Software KNWU NK Mountainbike Junioren 07-07-2013 18
3e Snowworld Mountainbike Topcompetitiewedstrijden Junioren 30-06-2013 15
2de Criterium Hoogezand Diverse Licentiecategorieen (B) 26-05-2013 21
District Kampioenschap Noord Junioren 20-05-2013 15
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Junioren 28-04-2013 8
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 37
Noordelijke ATB Trophy Junioren 07-04-2013 17
Ronde van Ureterp Diverse Licentiecategorieen (C) 01-04-2013 28
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 06-01-2013 18
18e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Amateurs/Sportklasse 03-01-2013 4
Cyclocross Haarlemmermeer Junioren 09-12-2012 1
4e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junioren 01-12-2012 8
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 30
Veldrit Ureterp Junioren 24-11-2012 3
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Junioren 03-11-2012 7
34e Veldrit van Harderwijk Junioren 27-10-2012 17
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Junioren 07-10-2012 9
Ronde van De Westereen Diverse Licentiecategorieen (C) 18-08-2012 10
30ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 07-07-2012 25
30ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 02-07-2012 15
Ronde van Zuid Oost Friesland Junioren 19-05-2012 21
Ronde van Ureterp Diverse Licentiecategorieen (C) 09-04-2012 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.