Luuk Bierkens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
64e Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Junioren 11-08-2019 48
Acht van Chaam Junioren 31-07-2019 31
45e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Junioren 07-07-2019 18
Kermis ronde van Raamsdonksveer Junioren 30-06-2019 17
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 45
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 34
60e Ronde van Uden Junioren 12-05-2019 20
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 40
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 59
Ronde van Dongen Nieuwelingen 30-09-2018 12
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 25
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 15
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 56
70e Ronde van Zundert Nieuwelingen 08-08-2018 15
39e Amstel Draai van de Kaai Nieuwelingen 06-08-2018 17
Acht van Chaam Nieuwelingen 01-08-2018 15
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 83
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 6
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 42
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 38
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 42
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 23-05-2018 12
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 31
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 12-05-2018 3
56e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 10-05-2018 11
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 21
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 58
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 51
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 29
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 25
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 38
43e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 09-07-2017 25
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 147
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 01-07-2017 15
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 35
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 26
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 14
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 28-05-2017 12
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 29
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 43
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 13-05-2017 17
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 51
wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 02-04-2017 25
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 54
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 36
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 47
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 66
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 16
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 10
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 7 05-05-2016 12
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2016 19
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 23-04-2016 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 09-04-2016 12
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 03-04-2016 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 51
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 12
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 13-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 22
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 04-07-2015 7
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2015 19
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 29
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 12
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 37
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 34
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 25
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 6 14-05-2015 9
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 10-05-2015 5
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 09-05-2015 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 31
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 21
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 25-04-2015 15
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 18-04-2015 17
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 24
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 29
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 20
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 07-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 29
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 11
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 23-08-2014 11
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 21
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 5 15-08-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 14
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 27
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 15
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 44
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 13
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 9
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 13
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 11
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 10-05-2014 5
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 04-05-2014 9
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 5 03-05-2014 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2014 14
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 26-04-2014 8
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 20
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 19-04-2014 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 29
Criterium Jeugd Cat. 5 06-04-2014 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 27
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 4 29-09-2013 5
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 5
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 14
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 22
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 24
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 18
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 01-09-2013 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 20
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 15
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 13
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 13
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 27
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 4 09-06-2013 1
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 4 02-06-2013 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 26
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 17
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 25-05-2013 14
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 14
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 29
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 19
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 11-05-2013 7
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 20
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 28
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 8
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2013 9
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 27-04-2013 6
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-04-2013 12
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 23
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 07-04-2013 13
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-03-2013 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 21
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 19
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 5
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 17
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 21
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 6
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 14-07-2012 3
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 07-07-2012 6
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 23-06-2012 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 10
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 13
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 11
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 21
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 10
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 20-05-2012 2
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 19-05-2012 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 14
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 8
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 06-05-2012 5
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 17
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 17
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 2
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 4
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 21-04-2012 6
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 6
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 7
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 07-04-2012 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 8
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 18-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 14
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 25
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 7
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 9
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 10
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 10
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 22
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 26-06-2011 13
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 5
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 17
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 19
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 9
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 22-05-2011 16
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 15-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 16
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2011 11
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 16
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 9
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2011 7
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 7
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 25
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 17
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 14
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 18
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 9
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 11-07-2010 10
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 18
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 26-06-2010 8
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 20
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 14
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 17
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 1 23-05-2010 15
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 14
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 23
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2010 13
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 17
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2010 15
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 18-04-2010 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 12
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 13
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 10
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 14
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 7
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 1 27-03-2010 19
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 1 14-03-2010 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.