Lisa Heel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 06-07-2019 7
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2019 7
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 6
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 12
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 28-06-2019 4
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 16-06-2019 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 10
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 13
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 5
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 6 12-05-2019 13
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 11
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 10
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 4
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 5
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 20
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 22
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 6
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 4
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 3
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2018 3
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 3
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 5
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 5 22-04-2018 3
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 5
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 10
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 2
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 08-07-2017 1
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-07-2017 6
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 9
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 4
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 4 04-06-2017 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 12
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 25
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2017 1
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 5
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 7
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 5
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 2
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 7
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 5
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 07-05-2016 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 8
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 6
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 16
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 14
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 13
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 5
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 5
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 7
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 4
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 2 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 31-05-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 5
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 4
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 8
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 8
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 6
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 7
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 22-06-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 13
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 25-05-2014 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 11-05-2014 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 10-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 04-05-2014 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.