Ilona Ginneken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 18
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 30-06-2019 7
High Tech Crit festival Funklasse Vrouwen 22-06-2019 9
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 15
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 53
Ronde van de Grote Beek Basisleden 22-09-2018 5
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 32
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 26
Wielerronde van 't Ginneken Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2017 17
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 26
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 52
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Belofte-Vrouwen 08-01-2017 20
veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-10-2016 15
Rabocyclocross Lierop Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2016 22
51ste Ronde van Philippine Junior-Vrouwen 16-07-2016 9
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 09-04-2016 20
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 03-04-2016 19
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junior-Vrouwen 03-01-2016 17
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 37
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2015 28
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 15-11-2015 12
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Junior-Vrouwen 31-10-2015 8
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 29
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 11
9e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 13-09-2015 6
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-07-2015 17
54e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 15-07-2015 11
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 17
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 6
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 38
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 49
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 14-06-2015 19
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 27-05-2015 4
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 16
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 14
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 4
6e Kasteelronde van Mill Junior-Vrouwen 10-05-2015 9
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Junior-Vrouwen 09-05-2015 14
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 14
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 59
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 11-04-2015 10
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 06-04-2015 10
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 15
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 10-01-2015 14
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junior-Vrouwen 04-01-2015 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junior-Vrouwen 03-01-2015 6
6e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-10-2014 25
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 28
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 9
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 13
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 31
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 19
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 20
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 22
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 30-07-2014 12
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 25
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 48
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 28-06-2014 12
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 69
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2014 30
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 11-06-2014 2
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 17
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 16
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 14
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 32
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 13
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 15
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 17
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 21
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 18
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 16
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 28
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 41
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 40
NK veldrijden Nieuweling-Meisjes 11-01-2014 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-01-2014 28
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2013 26
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-12-2013 18
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-12-2013 29
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-12-2013 28
9e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-11-2013 20
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 5
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2013 26
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 31
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 45
5e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2013 21
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 24
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 13
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 22
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 17
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 22
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 13
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 32
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 22
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 21
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 19
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 29
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 29
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 17
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 10
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 6
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 7
5e Tour de Leur Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 14
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 9
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 15
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 12
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 23
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 19
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 7
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 7
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 17
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 20
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 22
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 19
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 34
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 16
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 33
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2012 21
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 25
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2012 12
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 8
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 28
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 33
10e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 21
Rabobank Omnium BBC Breda Jeugd Cat. 6 16-09-2012 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 16
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 13
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 10
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 12
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 22
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 10
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 17
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 17
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 25
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 13
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 21
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 26
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 18
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 29
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 19
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 02-06-2012 18
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 14
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 22
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 20-05-2012 14
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 33
RABO Komtoer Jeugd Cat. 6 13-05-2012 22
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 12-05-2012 10
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 19
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 24
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 28
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 29-04-2012 13
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 7
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 22-04-2012 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 21-04-2012 18
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 13
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 25
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 35
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 12
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 30
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 14 jaar 21-01-2012 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 15-01-2012 19
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 6 14-01-2012 16
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 07-01-2012 23
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2011 18
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 10-12-2011 15
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 22
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 26-11-2011 16
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 25
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 12-11-2011 14
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 22
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 6 22-10-2011 11
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 15-10-2011 17
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 23
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 9
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 30
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 14
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 14
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 17
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 6 14-08-2011 3
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 21
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 18
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 24
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 30
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 13
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 15
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 16
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 05-06-2011 9
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 5 04-06-2011 9
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 19
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 16
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 18
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 22-05-2011 12
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 10
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 17
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 20
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 24
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 22
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 39
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 31
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 32
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Meisjes 03-04-2011 7
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 21
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 23
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 28
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 27
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 20
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 17
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 12
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2010 14
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 23-10-2010 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 14
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 20
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 20
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 14
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 05-09-2010 8
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 6
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 16
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 40
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 13
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 18
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 14
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 28
Baanomnium Jeugd Cat. 4 24-05-2010 9
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 14
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 35
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 21
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 23
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 21
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 23
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 24
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 13
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 18
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 20
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 23
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 18
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 05-12-2009 19
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 18
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 23
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 14-11-2009 16
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2009 12
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 4 31-10-2009 20
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 17
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 19-09-2009 17
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 12-09-2009 6
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2009 4
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 14
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 16
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 16
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-07-2009 11
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 26
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 13
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 14
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 21-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 26
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 5
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 06-06-2009 13
Baanomnium Jeugd Cat. 3 01-06-2009 9
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 20
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 15
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2009 13
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 23
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 20
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2009 13
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 17
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 10
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 04-04-2009 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 22
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 18-01-2009 20
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 3 04-01-2009 17
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 28-12-2008 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 27-12-2008 14
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-12-2008 8
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 06-12-2008 16
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-11-2008 20
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 15-11-2008 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 21-09-2008 15
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 11
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 13-09-2008 3
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 9
klimcriterium Jeugd Cat. 2 06-09-2008 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2008 9
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 11
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 16
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 25
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 26
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 08-06-2008 10
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 07-06-2008 10
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 2 31-05-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 20
Baanomnium Jeugd Cat. 2-2 12-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-2 Meisjes 11-05-2008 12
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 2 04-05-2008 14
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 15
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 meisjes 27-04-2008 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 20-04-2008 10
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 17
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 23-03-2008 9
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 13-01-2008 5
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 29-12-2007 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 28-12-2007 8
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 2 01-12-2007 11
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 2 24-11-2007 16
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 17-11-2007 15
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 2 10-11-2007 6
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-10-2007 10
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-09-2007 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 18
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 19
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 12-08-2007 18
50e kermisronde van Duizel Jeugd Cat. 1 30-07-2007 8
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 31
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 26
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-06-2007 10
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-06-2007 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.