Marissa Putten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 3 13-07-2019 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 15-06-2019 3
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 09-06-2019 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 08-06-2019 8
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 11-05-2019 2
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 3 05-05-2019 3
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 3 04-05-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 22-04-2019 3
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 21-04-2019 7
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 14-04-2019 4
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-04-2019 10
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 3 31-03-2019 2
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2019 5
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 3 20-01-2019 1
Alpencross Assen Jeugd Cat. 3 19-01-2019 4
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 3 06-01-2019 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2018 5
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2018 6
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 09-12-2018 8
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 3 08-12-2018 7
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 3 25-11-2018 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2018 11
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-11-2018 7
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 3 10-11-2018 4
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 04-11-2018 8
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 3 27-10-2018 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 21-10-2018 7
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 20-10-2018 6
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 13-10-2018 9
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 09-09-2018 3
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 2 02-09-2018 3
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 28-07-2018 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 01-07-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-06-2018 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 09-06-2018 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 02-06-2018 9
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 2 26-05-2018 4
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 21-05-2018 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 20-05-2018 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 19-05-2018 4
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 2 12-05-2018 4
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 06-05-2018 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2018 3
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 22-04-2018 3
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 15-04-2018 2
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 2 08-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 2 31-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 27-01-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 2 13-01-2018 6
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-01-2018 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2017 3
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2017 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 23-12-2017 11
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 2 10-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 2 09-12-2017 4
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 2 02-12-2017 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 25-11-2017 6
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 9
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 2 05-11-2017 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 29-10-2017 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 2 22-10-2017 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 21-10-2017 4
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 1 24-09-2017 1
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 1 17-09-2017 1
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 1 03-09-2017 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 27-08-2017 4
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 1 26-08-2017 1
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 1 19-08-2017 2
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 1 02-07-2017 1
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 01-07-2017 2
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 1 25-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 10-06-2017 6
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 1 04-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 1 03-06-2017 2
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 21-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 13-05-2017 2
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 07-05-2017 1
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 06-05-2017 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 1 27-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2017 2
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 1 17-04-2017 1
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 09-04-2017 3
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 02-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 26-03-2017 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 19-03-2017 3
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 14-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 1 08-01-2017 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2016 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2016 4
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 17-12-2016 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 11-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 1 10-12-2016 2
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 1 03-12-2016 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 27-11-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 26-11-2016 3
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 12-11-2016 2
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 06-11-2016 5
Nationale veldrit Jeugd Cat. 1 30-10-2016 2
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 23-10-2016 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 1 22-10-2016 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 16-10-2016 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 08-10-2016 1
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 1 25-09-2016 3
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 1 18-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 14
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2016 3
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 21-08-2016 3
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 20-08-2016 9
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 10
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2016 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 3
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 15-05-2016 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 05-05-2016 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 10
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 23-04-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 9
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 10-04-2016 4
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 09-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2015 8
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 1 20-12-2015 6
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 11
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 10
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 7
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 08-11-2015 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 01-11-2015 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 25-10-2015 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 18-10-2015 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.