Bonita Lindhout

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2014 39
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 11-06-2014 10
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junior-Vrouwen 18-05-2014 13
Ronde van het Maaskantje Junior-Vrouwen 20-04-2014 10
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 13-04-2014 13
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 34
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 92
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 14-04-2013 34
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 19
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 25
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 23
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 34
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 31
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 49
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 71
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuweling-Meisjes 28-05-2011 32
Marion G? Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2011 33
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 21
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 47
25e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 02-04-2011 23
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 14
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 39
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 26-09-2010 12
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 18-09-2010 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 05-09-2010 8
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 04-09-2010 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 29-08-2010 35
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 22-08-2010 22
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 17-07-2010 13
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 11-07-2010 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 16
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 26-06-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 6 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 28
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 30-05-2010 9
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 28-05-2010 12
Baanomnium Jeugd Cat. 6 24-05-2010 12
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 24
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 20
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 18-04-2010 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 12
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 17
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 03-04-2010 20
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 6 28-03-2010 15
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 5 04-10-2009 17
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 22
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 38
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 7
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 26
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 18-07-2009 13
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 38
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 19
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 21-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 31
Baanomnium Jeugd Cat. 5 01-06-2009 15
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-05-2009 23
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 19-04-2009 37
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 18
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 11-04-2009 21
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 22
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 04-04-2009 19
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 36
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 28-09-2008 36
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 38
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 07-09-2008 23
klimcriterium Jeugd Cat. 4 06-09-2008 40
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 30-08-2008 18
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 30
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 17-08-2008 37
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 13-07-2008 38
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 06-07-2008 11
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 43
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 22-06-2008 34
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 4 08-06-2008 22
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 4 21-05-2008 33
Baanomnium Jeugd Cat. 4-2 12-05-2008 11
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-05-2008 41
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-2 meisjes 27-04-2008 16
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 34
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4-M 13-04-2008 13
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 12-04-2008 29
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-04-2008 32
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 30-03-2008 46
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 3 02-09-2007 17
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 20
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 12-08-2007 20
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 2 24-06-2007 18
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 39
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 17-05-2007 27
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 31
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 20
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 32
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 28-03-2007 15
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 28
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-04-2005 6
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 1 17-04-2005 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.