Fleur Nagengast

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2019 28
DK noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 2
TCV - 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 08-06-2019 23
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 14
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 8
39ste Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-07-2018 3
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 13
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 13
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 57
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 12
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 7
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 9
DK Tijdrijden Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2018 3
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 02-06-2018 29
KNWU Tijdritcompetitie DIVLIC 24-05-2018 9
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 4
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 21
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-02-2018 13
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Belofte-Vrouwen 13-01-2018 2
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-10-2017 7
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 6
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 13
Ronde van de Bakkerstraat Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2017 8
Ronde van Kloosterburen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2017 8
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 93
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 51
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 39
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 9
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 42
D.K. Tijdrijden Mildam Nieuwehorne Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-05-2017 3
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-05-2017 1
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 85
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 43
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Belofte-Vrouwen 08-01-2017 15
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-01-2017 5
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-12-2016 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-11-2016 7
Nationale veldrit Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 30-10-2016 1
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-10-2016 12
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 2
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 3
35e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-07-2016 28
Klimtijdrit Camerig Vaals Junior-Vrouwen 29-06-2016 4
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 8
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 67
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 6
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 17
DK Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 01-06-2016 1
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 9
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 11
Ronde van De Wijk Junior-Vrouwen 21-05-2016 3
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 16-05-2016 2
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 10
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 13
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2016 4
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 6
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 4
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 10
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 5
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 26
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 11
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 13
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 53
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 12
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 62
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 28
NK VELDRIJDEN Junior-Vrouwen 09-01-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junior-Vrouwen 03-01-2016 10
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Junior-Vrouwen 02-01-2016 1
Europees Kampioenschap Veldrijden Belofte-Vrouwen 07-11-2015 14
Nationale veldrit Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-11-2015 3
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Junior-Vrouwen 31-10-2015 2
15e Kiremko Nacht van Woerden Junior-Vrouwen 20-10-2015 6
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junior-Vrouwen 04-10-2015 3
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 2
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 3
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 11
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 8
75 jaar Friesche Leeuw Junior-Vrouwen 22-08-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 12
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junior-Vrouwen 01-07-2015 5
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 4
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 4
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 6
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 14
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 16
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 02-06-2015 2
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Junior-Vrouwen 30-05-2015 3
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 25-05-2015 3
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 10-05-2015 1
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 10
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2015 2
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 16
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 2
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 2
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 4
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 8
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 17
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 8
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 3
4e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Junior-Vrouwen 24-01-2015 2
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 10-01-2015 1
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Junior-Vrouwen 02-01-2015 1
22e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2014 4
Rabobank Weekend cyclocross Junior-Vrouwen 14-12-2014 2
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 16-11-2014 5
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junior-Vrouwen 01-11-2014 2
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2014 12
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2014 9
14e Kiremko Nacht van Woerden Junior-Vrouwen 21-10-2014 5
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-10-2014 17
Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 11-10-2014 4
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junior-Vrouwen 05-10-2014 2
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 18
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 5
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 6
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 11
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 5
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 23
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 9
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 2
3de Criterium Hoogezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-05-2014 12
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 4
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 3
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 10
Eierrace DIVLIC 21-04-2014 7
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 7
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 13
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 8
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 5
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 3
DK Tijdrijden Noord Nieuweling-Meisjes 28-05-2013 4
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 4
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 13
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 13
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 9
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 2
1e Omloop van Kalenberg Diverse Licentiecategorieen (E) 06-04-2013 1
Eierrace DIVLIC 01-04-2013 4
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 9
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 10-02-2013 3
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 3
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 15
18e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Vrouwen 03-01-2013 24
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 17
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-12-2012 16
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2012 9
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-12-2012 14
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-11-2012 19
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-11-2012 13
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 16
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-10-2012 11
34e Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2012 19
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 18
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 30
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 08-09-2012 3
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 02-09-2012 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 19
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 23-06-2012 4
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 10-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 02-06-2012 3
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 5
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 26-05-2012 2
RABO Komtoer Jeugd Cat. 6 13-05-2012 7
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 06-05-2012 2
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 6 05-05-2012 4
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2012 2
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 21-04-2012 7
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 6 14-04-2012 8
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 09-04-2012 6
Jan Bols jeugd ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 3
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 14 jaar 21-01-2012 4
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 07-01-2012 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2011 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 17-12-2011 7
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 27-11-2011 24
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 26-11-2011 6
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 20-11-2011 3
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 6
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 6 13-11-2011 3
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 06-11-2011 3
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 16
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 6
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 13
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 24-09-2011 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 17-09-2011 2
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 11-09-2011 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 04-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 5
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 1
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 16-07-2011 1
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 5 10-07-2011 1
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-07-2011 1
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 5 03-07-2011 1
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 5 19-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 12-06-2011 2
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 5 28-05-2011 1
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 21-05-2011 2
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 5 15-05-2011 2
Ronde van Assen Jeugd Cat. 5 14-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 3
Ronde van Elim Jeugd Cat. 5 01-05-2011 1
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2011 1
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 2
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 5 23-04-2011 21
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 17-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 2
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 03-04-2011 2
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 05-03-2011 5
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 6 22-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 12-12-2010 5
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 3
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 05-12-2010 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 3
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 2
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 5
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 7
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 5 07-11-2010 5
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 6
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 2
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 2
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 05-09-2010 2
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 4 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 1
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 06-06-2010 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 05-06-2010 2
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 4 30-05-2010 2
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 4 08-05-2010 2
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 4 01-05-2010 5
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2010 1
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 25-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 4 10-04-2010 3
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 4 05-04-2010 2
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 10
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 4 09-01-2010 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 7
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-12-2009 6
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 13-12-2009 3
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 5
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 05-12-2009 8
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 4
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 13
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 14-11-2009 7
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2009 6
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 4 31-10-2009 4
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 23-08-2009 1
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2009 2
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 21-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 8
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 3 07-06-2009 3
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-05-2009 2
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 3 10-05-2009 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 09-05-2009 5
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 3 02-05-2009 5
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2009 8
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 18-01-2009 15
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 3 04-01-2009 6
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 3 03-01-2009 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 14-12-2008 5
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 3 07-12-2008 4
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-11-2008 5
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 22-11-2008 5
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 08-11-2008 4
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-11-2008 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 26-10-2008 5
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 3 25-10-2008 8
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 21-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 2
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 2 08-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-1-M 31-05-2008 1
ronde van het villapark Jeugd Cat. 2 17-05-2008 1
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-05-2008 3
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2-Meisjes 19-04-2008 2
JSW Almelo Jeugd Cat. 2 05-01-2008 3
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 29-12-2007 3
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 2 23-12-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 2 16-12-2007 3
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 2 08-12-2007 3
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 2 24-11-2007 4
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2007 6
JSW Yerseke Jeugd Cat. 2 20-10-2007 8
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 1 05-09-2007 1
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 02-09-2007 1
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 1 01-09-2007 1
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 1 18-08-2007 1
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 07-07-2007 1
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 1 30-06-2007 2
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 1 16-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 17-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 12-05-2007 4
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 06-05-2007 1
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2007 1
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2007 1
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 15-04-2007 1
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 1 09-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 07-04-2007 1
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2007 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 15-07-2006 9
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 10-06-2006 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.