Beer Beurden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 16-11-2019 1
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 03-11-2019 1
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-10-2019 1
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 3 26-10-2019 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 20-10-2019 1
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 13-10-2019 1
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 2 21-09-2019 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 2 14-09-2019 1
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 2 08-09-2019 3
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 2 07-09-2019 1
Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Jeugd Cat. 2 01-09-2019 4
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 2 31-08-2019 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 24-08-2019 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 18-08-2019 5
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 2 06-07-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 15-06-2019 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 08-06-2019 14
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 2 02-06-2019 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 30-05-2019 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 25-05-2019 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 2 18-05-2019 2
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 2 12-05-2019 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2019 4
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 28-04-2019 5
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 2 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 22-04-2019 4
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 21-04-2019 4
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 14-04-2019 4
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 2 13-04-2019 1
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 07-04-2019 6
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 06-04-2019 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 23-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 26-01-2019 3
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 2 20-01-2019 1
Alpencross Assen Jeugd Cat. 2 19-01-2019 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2018 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2018 3
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 22-12-2018 1
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 2 16-12-2018 1
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 2 15-12-2018 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 2 09-12-2018 1
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 2 08-12-2018 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 24-11-2018 1
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 2 11-11-2018 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 2 04-11-2018 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 28-10-2018 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 21-10-2018 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 20-10-2018 1
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 2 13-10-2018 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 1 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 1 15-09-2018 1
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 1 09-09-2018 3
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 1 02-09-2018 3
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 1 18-08-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 08-07-2018 3
Bar End LJC Jeugd Cat. 1 07-07-2018 1
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 1 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-06-2018 4
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 1 10-06-2018 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 03-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 1 02-06-2018 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 27-05-2018 1
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 21-05-2018 2
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 19-05-2018 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 13-05-2018 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 1 12-05-2018 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 10-05-2018 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 06-05-2018 2
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 29-04-2018 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 1 28-04-2018 1
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 1 22-04-2018 2
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 15-04-2018 3
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 1 08-04-2018 5
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 1 07-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 1 02-04-2018 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 1 31-03-2018 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 25-03-2018 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 17-03-2018 3
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 1 (8 jaar) 27-01-2018 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 20-01-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 1 13-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-01-2018 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2017 1
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2017 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 1 23-12-2017 1
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 17-12-2017 1
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 1 10-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 1 09-12-2017 1
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 03-12-2017 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 25-11-2017 2
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 1 19-11-2017 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 18-11-2017 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 1 05-11-2017 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 29-10-2017 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 1 22-10-2017 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 1 21-10-2017 2
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 1 14-10-2017 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.