Kinley Bijl

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
2e Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 22-09-2019 21
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 18-08-2019 37
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 69
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 74
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 60
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 39
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 70
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 59
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 39
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 64
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 151
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 137
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 14
Omloop door het land van Bartje Junioren 18-05-2019 12
Flevo tour Junioren 11-05-2019 43
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 81
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 25
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 50
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 38
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 22
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 10
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 24-06-2018 15
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 83
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 24
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 15
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 19
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 41
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 27
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 32
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 25-03-2018 7
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 43
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 86
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 78
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 58
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 37
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 80
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 57
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 01-10-2016 5
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 7 25-09-2016 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 12
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 32
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 04-09-2016 10
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 28-08-2016 15
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 21-08-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 26-06-2016 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 7
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 11
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 7
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 6
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 10
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 24
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 8
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 18
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 17
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 15
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 10
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 6 12-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 19
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 05-04-2015 12
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 10
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 5 28-09-2014 2
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 7
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 13-09-2014 9
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 5 07-09-2014 4
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 18
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 7
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 6
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 5
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 5 21-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 17
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 6
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 5
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 9
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 10
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 8
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 6
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 22
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 05-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 10
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 7
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 13
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 8
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2013 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 11
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 11
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 3
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 8
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 5
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 7
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 16
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 7
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 3
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 25
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 12
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 4
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 16
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 3 01-04-2012 4
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 8
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2012 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 18
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 17
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 7
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 17
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 2 10-09-2011 6
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 8
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 19-06-2011 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 22
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 21
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 2 28-05-2011 6
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 22-05-2011 6
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 15-05-2011 6
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 10
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 Jongens 03-04-2011 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 11
pietencross Jeugd Cat. 2 28-11-2010 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 20-11-2010 17
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 2 07-11-2010 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 10
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 8
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 16
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 1 11-09-2010 3
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 11
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.