Bo Klappe

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
40e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 01-12-2019 21
GP DESTIL jeugd Jeugd Cat. 5 30-11-2019 43
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2019 28
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-11-2019 25
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-10-2019 20
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 5 26-10-2019 37
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 13-10-2019 23
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 15-09-2019 18
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 23
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 18-08-2019 17
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 4 14-07-2019 18
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 10
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 20
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 16-06-2019 13
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 31
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 46
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 13
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 4 12-05-2019 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 15
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 28-04-2019 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 23
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 20
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 18
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 25
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 32
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 45
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-09-2018 18
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 09-09-2018 8
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 15
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 17
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 35
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 17
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 19-05-2018 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 18
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 12-05-2018 32
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 23
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 20
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 21
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 3 22-04-2018 16
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 26
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 15
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 22
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 32
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 20
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 24
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 24
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 30
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 22
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 24
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 22
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 17
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 26
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 26
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 28
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 24-09-2017 11
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 17-09-2017 5
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 29
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 2 04-06-2017 11
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-05-2017 11
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 15
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-05-2017 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 14
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 29-04-2017 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 19
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 8
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 19
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 15
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 18
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 13
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 13
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 11
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 14
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 16
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 21
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 7
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 21
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 22-05-2016 6
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 10-04-2016 3
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-04-2016 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-03-2016 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 6
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 15
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 8
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 1 20-12-2015 7
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 9
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 13-12-2015 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 13
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 1 15-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 10
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 25-10-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-05-2015 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 14-05-2015 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 09-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 15
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 1 19-04-2015 6
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 06-04-2015 9
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 22-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 14
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 24-01-2015 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 9
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 03-01-2015 10
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 6
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 20-12-2014 5
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 07-12-2014 4
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 23-11-2014 6
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-11-2014 7
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-10-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.