Jonas Roodenburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Ottoland Nieuwelingen 28-09-2019 19
64ste Ster van berkel Nieuwelingen 14-09-2019 19
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 117
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 24-08-2019 11
45e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2019 26
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 13
86ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2019 9
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 45
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 65
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 46
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 14
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 60
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 7
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 58
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 30
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 6
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2018 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 25-08-2018 2
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 18-08-2018 4
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 15-07-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 17
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 21
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 13
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 38
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 14
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 20-05-2018 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 5
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 20
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 7 27-04-2018 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 9
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 4
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 2
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 8
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 03-09-2017 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 27-08-2017 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 3
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 20-08-2017 3
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 16-07-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 29
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 10
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 17
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 38
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 9
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 11
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 4
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 12
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 6
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 02-04-2017 9
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 4
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 2
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 18-09-2016 15
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 10
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 15
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 15
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 3
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 8
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 5 19-06-2016 11
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 34
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 27
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 5 22-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 14
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 19
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 6
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 15
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2016 10
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 23
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 20
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 4
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 6
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2015 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 23-08-2015 18
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 26
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 04-07-2015 9
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 13
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 43
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 19
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 7
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 16
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 20
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.