Rob Gambon

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 14
NK MTB Marathon Beloften 30-09-2018 7
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Elite-Mannen/Beloften 16-09-2018 22
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Beloften 22-07-2018 6
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2018 23
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Mannen/Beloften 24-06-2018 16
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 12
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 19
NLcup - Koningscup Havelte Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 9
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 6
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 14
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 08-04-2018 25
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 6
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 24-09-2017 1
World Cup XCE - City Mountainbike Apeldoorn Diverse Licentiecategorieen 03-09-2017 13
Benelux Cup Junioren 27-08-2017 9
Benelux Cup - Kluisbergen Junioren 20-08-2017 2
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Junioren 30-07-2017 2
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junioren 16-07-2017 5
Giant NK MTB Eliminator Mannen (15+) 14-07-2017 12
NL Cup - Stappenbelt Trophy Junioren 02-07-2017 5
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Junioren 01-07-2017 5
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 28
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junioren 21-05-2017 10
NL Cup - Koningscup Junioren 30-04-2017 8
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junioren 17-04-2017 14
Benelux Cup - GP Stad Beringen Junioren 09-04-2017 16
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Junioren 02-04-2017 4
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 26-03-2017 11
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 19-03-2017 6
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 25-09-2016 9
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Junioren 18-09-2016 10
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Junioren 28-08-2016 10
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Junioren 31-07-2016 17
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Junioren 17-07-2016 6
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 37
Pearl Izumi Cup Landgraaf Junioren 26-06-2016 31
Baggelhuizerplas MTB Junioren 19-06-2016 5
MTB Cup Heeswijk Junioren 12-06-2016 10
Ronde van Villapark Junioren 21-05-2016 9
Zwiep Trek MTB Cup Junioren 17-04-2016 9
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Junioren 10-04-2016 22
MPL Stappenbelt Trophy Junioren 28-03-2016 11
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 20-03-2016 7
NK VELDRIJDEN Junioren 10-01-2016 26
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Junioren 29-11-2015 12
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Junioren 31-10-2015 9
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuwelingen 13-09-2015 29
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Nieuwelingen 22-08-2015 12
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 5
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 3
45e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 23-05-2015 41
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 9
Zwiep Trek MTB cup Nieuwelingen 19-04-2015 6
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 4
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 22-03-2015 3
12e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2014 16
Nationale Veldrit Almelo Nieuwelingen 02-11-2014 6
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 05-10-2014 24
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuwelingen 28-09-2014 4
Finale topcompetitie Nieuwelingen 30-08-2014 7
Specialized NK Mountainbike Nieuwelingen 12-07-2014 17
MTB Trophy Sittard-Geleen Nieuwelingen 29-06-2014 26
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 15-06-2014 7
MTB CUP Heeswijk Nieuwelingen 01-06-2014 15
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 38
Nationale veldrit Nieuwelingen 03-11-2013 12
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 7 01-06-2013 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 24-03-2012 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 39
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 04-06-2011 1
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 28-05-2011 12
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 01-05-2011 1
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 23-04-2011 12
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 17-04-2011 7
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 03-04-2011 7
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 19-03-2011 2
Baggelhuizerplas MTB weekend Funklasse Jeugd (11-12 jr.) 05-03-2011 1
LJW Honselersdijk Jeugd 11 jaar Categorie 4 25-09-2010 6
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 21
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 04-09-2010 2
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 4 29-08-2010 11
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 11 jaar Categorie 4 19-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 12
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 4 30-05-2010 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-05-2010 10
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 08-05-2010 2
2e LJC MTB Breda Jeugd 11 jaar Categorie 4 17-04-2010 4
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 16
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 10 jaar Categorie 3 05-09-2009 3
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 10 jaar Categorie 3 20-06-2009 5
LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-04-2009 2
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 15-03-2008 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.