Jente Derksen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-11-2019 4
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 7 09-11-2019 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 03-11-2019 6
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 7 26-10-2019 9
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 20-10-2019 9
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 13-10-2019 6
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 6 14-09-2019 7
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 11
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 6 31-08-2019 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 24-08-2019 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 18-08-2019 4
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 6 29-07-2019 8
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 17-07-2019 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 14
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 11
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 6 19-05-2019 1
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 18-05-2019 1
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 1
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2019 1
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 6
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 3
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 7
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 7
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 3
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 2
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 6
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 9
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 6
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 10
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 5
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 10
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 2
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 17
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 28
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 4
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 19
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 11
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 26-08-2018 8
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 1
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 8
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 6
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 5 27-05-2018 1
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 5 26-05-2018 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 19-05-2018 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 5
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 06-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 5
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 6
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 8
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 10
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 8
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 26
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 12
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 2
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 9
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 10
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 13
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 12
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 8
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 8
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 12
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 9
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 16
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 13
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 18
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 13
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 24-09-2017 1
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 17-09-2017 2
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 2
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 1
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 18
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 4 25-06-2017 1
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 21
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 22
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 17
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 3
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-05-2017 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 12
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 07-05-2017 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 29-04-2017 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 19
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 5
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 1
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 02-04-2017 1
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 4
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 16
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 13
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 7
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 6
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 8
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 2
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 3
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 8
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 5
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 5
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 7
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 3 08-10-2016 11
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 6
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 1
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 11
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 18-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 2
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 4
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 1
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 3 09-07-2016 1
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 1
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 1
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 1
Baggelhuizerplas MTB Diverse Licentiecategorieen 18-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 4
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 29-05-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 2
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2016 9
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 15-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2016 11
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 2
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 2
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 2
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 2
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 8
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 6
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 20-09-2015 6
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 12-09-2015 11
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 2
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 30-08-2015 2
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 3
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 25-07-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 7
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 05-07-2015 1
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 1
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 14
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 10
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 2
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 8
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 25-04-2015 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 5
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 24-01-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 5
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 4
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 5
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 6
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 17
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 5
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 9
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 11
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 9
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 1 20-09-2014 2
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 1 06-09-2014 3
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 30-08-2014 2
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 5
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 14
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 06-07-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 3
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 1 29-06-2014 2
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 5
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 1 25-05-2014 3
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 7
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 1 17-05-2014 3
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 1 10-05-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 5
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 20-04-2014 3
SteRN jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 06-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.