Mickey Schuller

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
86ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2019 26
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 26
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Beloften 22-05-2019 15
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 71
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 110
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 67
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 29
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 28
13e Vestingronde Nieuwpoort Junioren 26-08-2017 13
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 98
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 11
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Junioren 18-06-2017 11
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Junioren 05-06-2017 22
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 28
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 06-05-2017 63
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 28
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 88
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 7
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 17-12-2016 9
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 8
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junioren 10-12-2016 6
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 20
Ronde van Pijnacker Junioren 20-08-2016 15
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 19-06-2016 26
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 36
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 16
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 37
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 21
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 83
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 29-08-2015 20
wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2015 31
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 88
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 19
33e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 27-06-2015 26
52e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 25-06-2015 16
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 14
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 97
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 13
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 32
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuwelingen 25-05-2015 26
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 9
Voorwedstrijd 3landenomloop Nieuwelingen 02-05-2015 37
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 60
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuwelingen 05-04-2015 20
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 65
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 67
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 65
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 12
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 15
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 5
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 21
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 41
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 48
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 39
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 14-07-2014 20
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 49
32e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 28-06-2014 33
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 44
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 39
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 51
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 37
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 31
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 28
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 51
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 36
60e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 26-04-2014 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 53
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 47
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 44
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 26
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 27
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 01-09-2013 7
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 30-08-2013 12
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 10-07-2013 21
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 7 30-06-2013 13
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 32
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 30
Klimomnium Jeugd Cat. 7 02-06-2013 20
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 27
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 33
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 14-04-2013 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 16
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 21
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 38
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 17
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 17-08-2012 13
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 24
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 24
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 25
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 23
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 24
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 35
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 27
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 42
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 30
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 36
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 32
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 33
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 40
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 27
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 43
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 36
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 27
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 32
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 38
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 26
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 38
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 32
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 28
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 23
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 27
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 39
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 48
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 40
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 49
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 18
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 17
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 35
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 31
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 31
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 31
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 27
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 23
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 26
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 25
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 33
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 33
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 14
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 17
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 30
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 16
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 27
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 20
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 17
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 22
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 27
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 23
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 16
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 54
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 11
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 25
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 14
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 17-05-2009 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 18
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 10
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2009 9
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 4
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 12-04-2009 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 5
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 04-04-2009 13
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 7
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 16
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 18
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 21
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 27
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2 31-05-2008 9
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 19
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 9
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 18
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 16
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 23
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 16
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 27-04-2008 9
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 16
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 20
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 8
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 14
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 29
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 2
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-04-2007 12
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-04-2007 12
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 14-04-2007 11
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2007 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 28-03-2007 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.