Mickey Schuller

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 110
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 67
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 29
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 28
13e Vestingronde Nieuwpoort Junioren 26-08-2017 13
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 98
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 11
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Junioren 18-06-2017 11
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Junioren 05-06-2017 22
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 28
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 06-05-2017 63
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 28
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 88
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 7
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 17-12-2016 9
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 8
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junioren 10-12-2016 6
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 20
Ronde van Pijnacker Junioren 20-08-2016 15
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 19-06-2016 26
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 36
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 16
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 37
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 21
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 83
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 29-08-2015 20
wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2015 31
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 88
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 19
33e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 27-06-2015 26
52e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 25-06-2015 16
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 14
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 97
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 13
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 32
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuwelingen 25-05-2015 26
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 9
Voorwedstrijd 3landenomloop Nieuwelingen 02-05-2015 37
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 60
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuwelingen 05-04-2015 20
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 65
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 67
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 65
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 12
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 5
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 15
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 21
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 41
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 48
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 39
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 14-07-2014 20
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 49
32e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 28-06-2014 33
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 44
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 39
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 51
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 37
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 31
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 28
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 51
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 36
60e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 26-04-2014 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 53
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 47
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 44
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 26
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 27
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 01-09-2013 7
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 30-08-2013 12
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 10-07-2013 21
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 7 30-06-2013 13
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 32
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 30
Klimomnium Jeugd Cat. 7 02-06-2013 20
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 27
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 33
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 14-04-2013 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 16
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 21
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 38
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 17
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 17-08-2012 13
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 24
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 24
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 25
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 23
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 24
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 35
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 27
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 42
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 30
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 36
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 32
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 33
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 40
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 27
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 43
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 36
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 27
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 32
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 38
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 26
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 38
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 32
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 28
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 23
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 27
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 39
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 48
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 40
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 49
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 18
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 17
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 35
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 31
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 31
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 31
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 27
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 23
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 26
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 25
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 33
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 33
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 14
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 17
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 30
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 16
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 27
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 20
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 17
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 22
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 27
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 23
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 16
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 54
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 11
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 25
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 14
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 17-05-2009 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 18
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 10
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2009 9
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 4
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 12-04-2009 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 05-04-2009 5
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 04-04-2009 13
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 7
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 16
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 18
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 21
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 27
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2 31-05-2008 9
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 19
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 9
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 18
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 16
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 23
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 2 01-05-2008 16
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 27-04-2008 9
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 16
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 20
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 8
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 14
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 29
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 2
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-04-2007 12
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-04-2007 12
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 14-04-2007 11
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2007 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 28-03-2007 14