Jasper Kreeft

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 30-06-2019 20
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 31
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 7 05-05-2019 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2019 21
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 23
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 06-04-2019 22
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 30-03-2019 20
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 21
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 30-09-2018 24
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 25
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 23
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 32
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 16
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 26
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2018 32
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 21
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 24-09-2017 13
Klompenronde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 9
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 26-08-2017 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 16
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 5 02-07-2017 4
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 13
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 8
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 7
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 31
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 26
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 32
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 22
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 32
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 29
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 29
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 22
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 20
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 22
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 32
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 10
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 32
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 13
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 8
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 37
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 21
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 27
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 14
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 21
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 25
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 16
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 22
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 21
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 7
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 12
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 17
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 15
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 7
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 03-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 20
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 06-04-2014 11
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 05-04-2014 8
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 5
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 7
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 5
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 14
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 22
Klimomnium Jeugd Cat. 1 02-06-2013 6
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 19-05-2013 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 04-05-2013 9
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2013 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 14-04-2013 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 07-04-2013 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.