Lotte Merriënboer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 15
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 16-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 24
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 09-06-2019 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 50
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 12
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 12
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 16
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 20
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 11
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 19
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 4 31-03-2019 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 31
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 20
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 17
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 13
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 17
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 18
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 18
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 26
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 32
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 30-06-2018 9
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 22
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 10
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 17
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 11
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 15
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 15
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 24
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 26
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 24
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 23
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 20
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 2 25-06-2017 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 11-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 17
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 11
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 9
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 11
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 18
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 14
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 15
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 21
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 14
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 19
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 19
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 17
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 2 03-12-2016 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 19
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 18
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 19
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 13
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 12-06-2016 10
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 9
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 21-05-2016 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 11
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 07-05-2016 7
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 11
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 12
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 10-04-2016 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 12
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 18
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 13
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 13
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 16
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 17
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 14
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 21
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 11
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 09-05-2015 9
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 1 19-04-2015 10
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 18
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.