Lucas Janssen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 20
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 01-06-2019 10
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 10
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 3
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 39
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 22
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 2
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 1
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 2
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 06-01-2019 1
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 1
Kerstcross Norg Nieuwelingen 26-12-2018 3
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 1
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 2
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 2
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 6
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 6
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 1
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 1
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 6
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 1
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 2
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 25-08-2018 1
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 21-08-2018 1
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 5
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 3
70e Ronde van Zundert Nieuwelingen 08-08-2018 3
27 e Ronde van Noordeloos Nieuwelingen 06-08-2018 1
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 2
55e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2018 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 50
Ronde van Elden Nieuwelingen 17-06-2018 2
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 4
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 42
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 21
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 4
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 4
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 5
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 12-05-2018 1
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 16
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 13
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 3
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 28-01-2018 1
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 4
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 11
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 3
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 2
Cyclo Cross Norg Nieuwelingen 26-12-2017 4
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 2
Nationale veldrit van Wierden Nieuwelingen 17-12-2017 1
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 11
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 3
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuwelingen 03-12-2017 10
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 3
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 3
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 2
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 3
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 5
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 5
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 5
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 8
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 27-08-2017 3
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 3
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 2
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 7 28-05-2017 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 9
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 2
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 2
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 1
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 1
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 1
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2016 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 2
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 1
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 4
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 2
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2016 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 22-10-2016 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 1
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 4
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 5
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Jeugd Cat. 6 15-08-2016 1
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 13
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 3
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Jeugd Cat. 6 19-06-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 5
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 1
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 6 29-05-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 2
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 1
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 1
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 13
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 3
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 7
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 10
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 4
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 10
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 1
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 30-08-2015 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 1
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 3
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 5 25-07-2015 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 2
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 5
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 2
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 1
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 1
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 5 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 2
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 1
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 2
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 2
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 61
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 1
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 6
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 3
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 2
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 4
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 5
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 2
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 2
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 2
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 3
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 4 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 1
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 07-09-2014 1
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 1
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 02-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 1
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 1
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 15-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 1
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 2
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 1
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 1
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 4 25-05-2014 1
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 1
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 1
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 1
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 1
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 1
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 20-10-2013 1
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 1
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 3 01-09-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 13-07-2013 1
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 07-07-2013 1
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 29-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 3 02-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 1
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 1
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 2
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 27-04-2013 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 1
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 3 20-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 2
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 31-03-2013 2
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 3
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 1
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 4
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 3
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 2
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 2
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2012 2
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-10-2012 3
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 3 14-10-2012 2
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2012 2
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 2 28-07-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 1
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 23-06-2012 1
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 1
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 1
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 1
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 1
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 1
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 1
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 1
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 21-01-2012 2
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 07-01-2012 2
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 3
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 23
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 12-11-2011 2
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2011 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 2
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 2 22-10-2011 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 1
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 18-09-2011 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 17-09-2011 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 1
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 16-07-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 1
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 1
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 3
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 1
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-06-2011 1
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 05-06-2011 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 1 29-05-2011 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 22-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 1
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-04-2011 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2011 1
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 1 22-01-2011 1
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 1 15-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 02-01-2011 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 18-12-2010 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 12-12-2010 1
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 05-12-2010 2
pietencross Jeugd Cat. 1 28-11-2010 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 20-11-2010 1
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 14-11-2010 1
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 06-11-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 31-10-2010 1
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 23-10-2010 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.