Anne Ruiter

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCV - 14e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 02-06-2018 27
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 53
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 26
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 8
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 33
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 14
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 27
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 9
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 17
56e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2017 3
Rabobank Wielerronde van Volendam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-06-2017 12
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 21-06-2017 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 8
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 59
RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 4
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 58
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 8
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 38
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 15
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junior-Vrouwen 09-05-2017 1
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 3
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 48
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 49
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 7
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 4
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 19
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 23
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 11
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 2
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 21
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 21
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junior-Vrouwen 08-01-2017 6
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 28-12-2016 2
24e Veldrit van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-12-2016 5
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-11-2016 5
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-10-2016 43
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-10-2016 2
10e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 11-09-2016 3
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 12
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 29
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 31
61 Raboprofronde van Zevenbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-08-2016 14
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 23
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 24
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 13
Klimtijdrit Camerig Vaals Junior-Vrouwen 29-06-2016 2
Rabobank Wielerronde van Volendam (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2016 14
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 4
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 18
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junior-Vrouwen 14-06-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 5
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 17
REGIO KAMPIOENSCHAP MIDDEN&OOST Junior-Vrouwen 16-05-2016 2
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 4
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 1
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 14
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 7
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 11
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 20
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 7
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 18
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 12
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 2
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 28
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 4
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 22
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 10
NK VELDRIJDEN Junior-Vrouwen 09-01-2016 7
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 8
DK Veldrijden MIDDEN Junior-Vrouwen 31-10-2015 1
15e Kiremko Nacht van Woerden Junior-Vrouwen 20-10-2015 3
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 4
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 2
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 3
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes Bergklassement 29-08-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 2
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 4
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 2
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes Bergklassement 05-07-2015 1
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 9
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 1
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 1
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle DIVLIC 14-06-2015 3
46e Ronde van Ouderkerk aan de Amstel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 3
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuweling-Meisjes 02-06-2015 1
4de Criterium Sappemeer Nieuweling-Meisjes 31-05-2015 2
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 1
Regio Kampioenschap Midden & Oost (Vrouwen) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 1
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 4
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 3
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 2
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2015 3
Jeugdronde van Eijsden Nieuweling-Meisjes 26-04-2015 2
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 4
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 4
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 2
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 7
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 7
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 10-01-2015 4
22e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2014 9
6e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-10-2014 13
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 4
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 4
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 12
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 13
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 3
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-08-2014 10
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 30-07-2014 3
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 13
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 6
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 28-06-2014 1
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 8
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 16
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 13
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 3
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 3
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 3
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 7
11e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 10-05-2014 4
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 6
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 2
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 9
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 8
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 3
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 26
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 5
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 7
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 5
NK veldrijden Nieuweling-Meisjes 11-01-2014 13
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 19
34e BAVARIA-VELDRIT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-11-2013 19
9e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-11-2013 18
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 3
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 33
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 21-09-2013 6
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 14
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 7 01-09-2013 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 31-08-2013 16
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 25-08-2013 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 19
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 30-06-2013 9
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 10
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 22-06-2013 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 17
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 11
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 7 02-06-2013 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-05-2013 14
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 25-05-2013 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 12
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 7 18-05-2013 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 09-05-2013 15
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 17
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 12
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 7 20-04-2013 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 20
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 31-03-2013 16
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 20-01-2013 14
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 21
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 15
pietencross Jeugd Cat. 6 25-11-2012 18
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 11
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 15
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 04-11-2012 12
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 13
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 6 27-10-2012 14
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 16
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 13-10-2012 22
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2012 7
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 6 26-08-2012 6
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 6
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 2
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 38
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 4
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 4
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 4
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 14
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 19
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2012 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 4
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 13 jaar 21-01-2012 7
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 12
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 7
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 4
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 4
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 6
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 10
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 8
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 6
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 9
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 8
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 9
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 6
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 09-10-2011 6
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 17-09-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 17
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 5
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 5 14-08-2011 4
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2011 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-06-2011 2
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 28-05-2011 6
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 3
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 15-05-2011 2
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 4
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 4
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 3
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 4 17-04-2011 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 4
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 16
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 29-12-2010 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 4
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 3
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 5
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 2
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 7
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 3
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 3
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2010 4
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 4
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 3
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 2
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 6
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 8
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 04-07-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 7
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 08-05-2010 5
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 27
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 4
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 3
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 3 17-04-2010 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 5
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 6
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 3 17-01-2010 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 8
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 3 09-01-2010 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 03-01-2010 8
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2009 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-12-2009 2
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 4
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 5
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 9
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 11
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 12
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 8
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 11
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 11
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 14-11-2009 7
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 8
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 12
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 01-11-2009 5
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 19-09-2009 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 7
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 2
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 4
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 5
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 3
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 3
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 3
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 04-04-2009 4
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 12
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 16
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 2 03-01-2009 6
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 2 20-12-2008 10
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-12-2008 4
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 15
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.