Ronny Essink

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Hierden Sportklasse 22-04-2017 49
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2016 40
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 50+ 12-06-2016 3
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 05-06-2016 24
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2016 22
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 5
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 7
Dwars deur Grolle Sportklasse 17-08-2013 1
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 3
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 8
Omloop van Exel Diverse Licentiecategorieen (B) 02-06-2013 3
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 20-05-2013 3
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-05-2013 1
38e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 11-05-2013 4
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 27
Ronde van Aalten Masters 40+ 28-04-2013 2
9e Ronde van Ameide Masters 40+ 22-09-2012 8
De Acht van Heelsum Masters 40+ 25-08-2012 3
Dwars deur Grolle Sportklasse 18-08-2012 25
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 10-08-2012 1
Omloop Exel Masters 40+ 03-06-2012 5
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 28-05-2012 2
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 26-05-2012 4
Ronde van Rijssen Sportklasse 19-05-2012 2
37e Rabo Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 12-05-2012 4
32e Katja Fascini Wielerronde van Stokkum Sportklasse 06-05-2012 4
Ronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2012 3
Ronde van Hardenberg Masters 40+ 27-04-2012 1
Ronde van Aalten Masters 40+ 15-04-2012 3
Rabo Wielerronde van Bemmel Sportklasse 28-08-2011 16
De Acht van Heelsum Diverse Licentiecategorieen (C) 27-08-2011 2
Dwars deur Grolle Masters 40+ 21-08-2011 8
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 5
Rabobank Ronde van Neede Masters 40+ 12-08-2011 23
61e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 03-07-2011 1
Ronde van Enter (Johan Pluimers memorial) Sportklasse 02-07-2011 1
Districtkampioenschappen Oost Masters 40+ 13-06-2011 7
Districts Kampioenschap tijdrijden Masters 40+ 07-06-2011 3
Omloop Exel Masters 40+ 22-05-2011 2
Ronde van de Vijver Masters 40+ 15-05-2011 1
36e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 14-05-2011 5
Ronde van Aalten Masters 40+ 25-04-2011 50
Rabo Wielerronde van Hardenberg Masters 40+ 22-04-2011 5
NK Tijdrijden Amateurs-A en Masters Masters 40+ 12-09-2010 7
ronde van Zutphen Amateurs B 04-08-2010 3
60 e Ronde van Ochten Amateurs B 17-07-2010 7
ronde van Vorden Amateurs B 27-06-2010 3
ronde van Elden Amateurs B 20-06-2010 1
Omloop Exel(voorheen r.v. Laren Gld.) Diverse Licentiecategorieen 13-06-2010 7
ronde van Warnsveld Masters 40+ 12-06-2010 26
Omloop van Helenaveen (NWB) Masters 40+ 06-06-2010 7
Scharenborgronde van Eibergen Masters 40+ 29-05-2010 6
rondom Luttenberg Masters 40+ 18-04-2010 15
Rabobank Amersfoort 12e Groeistad Klassieker Masters 40+ 26-09-2009 13
Dwars deur Grolle Masters 40+ 16-08-2009 5
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen 11-08-2009 19
Bissingh wielerronde van Ommen Amateurs A 05-08-2009 23
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 13-06-2009 2
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 30-05-2009 14
3e Omloop van Hierden Masters 40+ 09-05-2009 2
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Amateurs A 03-05-2009 5
55 Grote Ronde van s-Gravendeel Amateurs A 30-04-2009 11
Ronde van Aalten Masters 40+ 26-04-2009 10
Rondom de Luttenberg Diverse Licentiecategorieen 19-04-2009 6
Guus Caarels Wieler Memorial te Goor Diverse Licentiecategorieen 21-09-2008 20
Deltion Wielerronde Diverse Licentiecategorieen 13-09-2008 6
ronde van Wijhe Amateurs A 04-09-2008 12
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 30-08-2008 12
Raboronde van Heino Diverse Licentiecategorieen 24-08-2008 9
Dwars deur Grolle Diverse Licentiecategorieen 17-08-2008 8
13e Rabobank van Neede Amateurs A 15-08-2008 7
33 ste wielerronde van Maren-Kessel Amateurs A 13-07-2008 23
Wielerzomerfeest te Laren Gld Diverse Licentiecategorieen 14-06-2008 9
Ronde van Eibergen Master 40+ 31-05-2008 3
DK tijdrijden district Oost Amateurs A 28-05-2008 2
33e Wielerronde van Wichmond Diverse Licentiecategorieen 17-05-2008 3
Districskampioenschappen Groot-Agelo Masters 40+ 12-05-2008 6
28e KATJA FASCINI wielerronde van Stokkum Amateurs B 04-05-2008 13
wielerspektakel druten Amateurs B 01-05-2008 5
5e Nationale Kasteelcross Vorden Masters 30-12-2007 21
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 25-08-2007 17
12e Raboronde van Neede Amateurs B 17-08-2007 5
DK Tijdrijden Oost Amateurs A 23-05-2007 1
ronde van Stokkum Amateurs B 06-05-2007 1
Districtskampioenschap Veldrijden Noord en Oost Masters 28-10-2006 3
5e Nationale Veldrit van Almelo Masters 22-10-2006 9
4e Nationale Wouden Veldrit Masters 14-10-2006 13
28e Nationale Openingsveldrit van Harderwijk om de Grote Prijs Shimano Masters 07-10-2006 9
9e SRAM Groeistad Klassieker Masters 40+ 23-09-2006 73
10e Rabobank Ronde van Neede Amateurs A 11-08-2006 10
NK Tijdrijden Amateurs A, Masters 40+/Masters 50+ Masters 40+ 18-06-2006 9
Districtskampioenschap Oost Masters 40+ 05-06-2006 5
Districtskampioenschappen Tijdrijden District Oost Masters 40+ 29-05-2006 1
Oranjeronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2006 20
Rondom De Luttenberg Masters 40+ 23-04-2006 22
5e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Masters 15-01-2006 7
Rabo Weekend Veldrit Masters 04-12-2005 13
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Masters 06-11-2005 9
Districtskampioenschap Veldrijden Noord en Oost Masters 29-10-2005 2
4e Nationale Veldrit van Almelo Masters 23-10-2005 8
1e Dwars deur Grolle Amateurs A 16-10-2005 11
3e Nationale Wouden Veldrit Masters 15-10-2005 8
27e Nationale Openingsveldrit van Harderwijk om de Grote Prijs Shimano Masters 01-10-2005 11
Bike & Hike MTB PRO Topcompetitie Veteranen (40+) 25-09-2005 6
Bikers-Heeswijk Giant MTB Cup Veteranen (40+) 11-09-2005 8
7e Goossens Merida Mountainbike Trophy Veteranen (40+) 04-09-2005 10
NK MTB Veteranen (40+) 02-07-2005 14
7e Van Ruiten MTB Wedstrijd Veteranen (40+) 05-06-2005 13
2e MTB Cup Jo Spierings Veteranen (40+) 22-05-2005 11
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Veteranen (40+) 15-05-2005 18
Outdoor Valley MTB-Trophy Veteranen (40+) 08-05-2005 12
Koninginnecup Havelte Veteranen (40+) 01-05-2005 8
3e OWC MTB Cup Veteranen (40+) 17-04-2005 13
9e Wollebrand Mountainbike wedstrijd Veteranen (40+) 10-04-2005 23
6e Rabo Paasbike Veteranen (40+) 28-03-2005 14
12e G.P. Montferland - NK Veldrijden Masters 09-01-2005 20
11e Internationale Centrumcross Masters 30-12-2004 9
3e Nationale Kasteel Cross; Tevens Districtskampioenschappen districten Oost en Noord Masters 04-12-2004 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.