Phaedra Krol

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Paardenmarktronde Alblasserdam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-07-2019 28
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-06-2019 13
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 35
Nacht van Apeldoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-05-2019 3
DK Tijdrijden Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2019 6
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2019 3
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 61
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 16
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-04-2019 2
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 16-02-2019 5
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2018 8
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2018 2
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2018 14
NK Omnium Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 02-12-2018 8
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 3
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 4
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-10-2018 7
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 7
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 17
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 11
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 11
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 6
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 44
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 60
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 50
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 19
DK Tijdrijden Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2018 1
District Kampioenschap Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 5
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 50
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 31
3e omloop van de Bronneger Bult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-04-2018 7
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 22
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 102
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 57
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 75
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 2
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2017 11
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2017 8
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2017 16
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Vrouwen 23-12-2017 7
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-12-2017 1
B E A T Track Series "ENDURANCE" Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-12-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
Beat Track Series Endurance Elite/Beloften vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 11-11-2017 2
Wieler 3 daagse Alkmaar Elite-Vrouwen 28-09-2017 6
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 1
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 4
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 27
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 27
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 3
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 34
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 28
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 17
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 15
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Junior-Vrouwen 20-08-2017 3
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2017 36
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 6
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 1
Wielerronde van Zwanenburg De grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2017 1
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-06-2017 1
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 21-06-2017 17
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 6
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 2
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 4
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 6
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 105
Wielerronde van Uden (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-05-2017 1
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 10
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 5
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 36
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 75
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 39
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 50
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 58
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 42
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 33
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 44
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 40
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 18
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 25
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-01-2017 15
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 18-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 17-12-2016 9
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 17-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 16-12-2016 2
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junior-Vrouwen 10-12-2016 1
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 19-11-2016 9
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 18-09-2016 13
10e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 11-09-2016 17
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 22
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-08-2016 21
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 21
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 9
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 19-06-2016 2
REGIO KAMPIOENSCHAP MIDDEN&OOST Junior-Vrouwen 16-05-2016 4
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 38
Giro d'Italia Sprintwedstrijden (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 30-04-2016 5
Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen 27-04-2016 6
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 65
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 66
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 56
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 28
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 32
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 38
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 49
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 61
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 49
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 53
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 15
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 1
Sportlandgoed cyclocross Junior-Vrouwen 17-01-2016 6
NK Baan Duur/Sprint Junior-Vrouwen 29-12-2015 5
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 20-12-2015 8
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 21-11-2015 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
Officieus open NK derny dames Elite, belofte, junioren en nieuwelingen DIVLIC 14-11-2015 5
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 14
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 11
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 22
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 11
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 11
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 10
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-08-2015 12
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 3
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 17
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 13
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 5
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 8
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 10
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 15
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 3
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle DIVLIC 14-06-2015 23
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 9
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 10-06-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 4
Regio Kampioenschap Midden & Oost (Vrouwen) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 8
Rabobank Jeugdronde van Assen Nieuweling-Meisjes 23-05-2015 6
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 4
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 1
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 25
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2015 8
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 32
Ronde van Borculo Nieuweling-Meisjes 12-04-2015 5
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 30
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 28
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 7
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 4
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 27-12-2014 3
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 23-11-2014 3
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 5
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 13
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 8
Rabobankronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-08-2014 6
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 14
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-08-2014 4
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 19
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 51
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 30
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 30
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 18
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-06-2014 8
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 11-06-2014 1
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 5
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuweling-Meisjes 28-05-2014 5
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 30
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 16
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 22
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 23
Summer Keirin Event Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 3
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 15
Eierrace DIVLIC 21-04-2014 13
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 40
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 14
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 7
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 12-01-2014 24
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 11-01-2014 19
International Contest Juniors Junior-Vrouwen 11-01-2014 20
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 30-12-2013 9
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 29-12-2013 6
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 28-12-2013 5
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 3
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 2
NK Omnium Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 11
Drie Banen Toernooi Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 03-11-2013 4
Grand Prix Sprint Nieuweling-Meisjes 06-10-2013 4
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 7 28-09-2013 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 15-09-2013 12
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 14-09-2013 15
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 7 07-09-2013 15
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 24
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 28
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 40
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 6 15-06-2013 5
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 24
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 01-06-2013 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 21
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 18-05-2013 17
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 16
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 6 05-05-2013 8
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 04-05-2013 10
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2013 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 9
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 20-04-2013 7
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2013 7
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 07-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 31
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 31-03-2013 25
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 16
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 15-09-2012 8
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 08-09-2012 9
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 23
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 9
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 26-08-2012 15
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 18-08-2012 3
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 5 28-07-2012 5
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 5 01-07-2012 8
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 23-06-2012 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 34
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 02-06-2012 2
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 27-05-2012 2
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 26-05-2012 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 17
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 12-05-2012 8
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 06-05-2012 12
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 5 05-05-2012 10
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2012 19
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 13
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 21-04-2012 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2012 4
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 5 14-04-2012 4
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 09-04-2012 17
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 10
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2012 2
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 12
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 6
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 4 - 5 08-01-2012 1
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 23
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 10
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 17-09-2011 7
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 11-09-2011 9
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 20
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 20-08-2011 9
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 5 14-08-2011 8
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 17-07-2011 13
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 19-06-2011 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-06-2011 15
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 16
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 28-05-2011 5
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 21-05-2011 12
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 4 15-05-2011 3
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 14-05-2011 5
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 01-05-2011 3
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2011 5
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 4 25-04-2011 10
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 23-04-2011 7
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 17-04-2011 10
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 03-04-2011 8
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 24
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 18-12-2010 20
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 18
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 23
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 8
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 13
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 11
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 11-09-2010 5
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 6
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 3 29-08-2010 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 13
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 22-08-2010 4
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 14-08-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 26
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 06-06-2010 3
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 05-06-2010 2
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 3 30-05-2010 10
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 29-05-2010 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 22-05-2010 11
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 4
Ronde van Elim Jeugd Cat. 3 25-04-2010 2
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 11
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 3 10-04-2010 9
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 3 05-04-2010 14
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 2 15-08-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 24
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-05-2009 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 09-05-2009 1
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2009 8
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 18
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 17-08-2008 26
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 21-06-2008 8
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-1-M 31-05-2008 6
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 1 25-05-2008 12
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 1-M 24-05-2008 8
ronde van het villapark Jeugd Cat. 1 17-05-2008 5
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 1-2 meisjes 27-04-2008 5
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 1-Meisjes 19-04-2008 13
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 1-M 05-04-2008 11
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 08-09-2007 13
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 1 26-08-2007 11
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 1 23-06-2007 7
jeugdronde van Zutphen Jeugd Cat. 1 17-06-2007 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 09-06-2007 11
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 21-04-2007 7
jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 15-04-2007 4
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 1 09-04-2007 8
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2007 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.