Jim Lindenburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 25
Nobutec Omloop van de Glazenstad Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 43
CCM - Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 40
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniƫn / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 64
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 117
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 75
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 19
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 38
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 13
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 87
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 13
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 6
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 29
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 22
ZLM tour Under 23 / Espoirs 14-04-2018 18
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 15
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 8
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 14
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 8
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 30
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 33
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 28
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 50
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 36
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 94
Daags na de Tour Professionals 24-07-2017 25
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 53
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 54
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 13
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 60
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 52
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 45
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 41
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 57
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 109
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 14
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 13
Ronde van Katendrecht 2017 Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 7
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 52
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 16
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 12
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 8
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 31
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2017 53
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 2
Olympia's Tour Under 23 02-10-2016 22
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 02-10-2016 10
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 26
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 12
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 40
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 28
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 7
Ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 7
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 121
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 30
60e Ronde van Midden Nederland Elite Men Eindklassement 28-08-2016 79
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 19-08-2016 39
32e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 04-08-2016 24
44e Wateringse Wielerdag Professionals 28-07-2016 16
55e Wielerdag van Monster (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-07-2016 13
31e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 15-07-2016 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 31
NK Tijdrijden Beloften 22-06-2016 14
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 23-04-2016 23
70ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 17-04-2016 7
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 25
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 4
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 19
Wielerronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-03-2016 7
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 51
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 19-03-2016 34
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 77
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 32
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Elite-Mannen/Beloften 23-08-2015 22
wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 22-08-2015 39
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 15-08-2015 9
43e Wateringse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-07-2015 33
30e Ronde van Kwintsheul (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-07-2015 17
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 23
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Beloften 24-06-2015 28
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 23
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 13-06-2015 14
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 58
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 17
35e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 22
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 27-05-2015 5
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 2
Olympia's 3M Tour M_ELITE 17-05-2015 39
Olympia's 3M Tour Elite Men Eindklassement 17-05-2015 40
Olympia's 3M Tour M_ELITE 16-05-2015 40
Olympia's 3M Tour M_ELITE 15-05-2015 21
Olympia's 3M Tour M_ELITE 14-05-2015 13
Olympia's 3M Tour M_ELITE 13-05-2015 48
Olympia's 3M Tour M_ELITE 12-05-2015 25
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 41
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 25-04-2015 26
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 20
31e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 12-04-2015 46
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 50
65ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 16
67e Ronde van Oud Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 21-03-2015 36
62e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 14-03-2015 60
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 08-03-2015 17
wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 21-09-2014 15
61e Ronde van Hank Junioren 14-09-2014 3
Wielerronde van Uden - dag 1 Junioren 13-09-2014 3
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 06-09-2014 9
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 12
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 4
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 4
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 11
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 5
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 5
40e Ronde van De Lier Junioren 19-08-2014 10
Pure Energie Tour R v T Junioren 16-08-2014 1
Ronde van Nootdorp Junioren 07-08-2014 2
Ronde van Ransdaal Junioren 03-08-2014 24
29e Ronde van Kwintsheul Junioren 02-07-2014 16
Bergcriterium (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2014 58
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 23
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 20
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 57
Bergomloop Simpelveld Junioren 04-05-2014 7
Ronde van Waddinxveen Junioren 21-04-2014 5
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 2
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 8
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 10
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 13
Wielerronde van Uden Junioren 14-09-2013 2
33e Ronde van Abbenbroek Junioren 01-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 14
64e Ronde van Naaldwijk Junioren 27-08-2013 12
Bergomloop Simpelveld Junioren 18-08-2013 26
Ronde van Ransdaal Junioren 28-07-2013 1
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 29
38ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 06-07-2013 23
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 2
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Junioren 29-06-2013 6
50e Ronde van Honselersdijk Junioren 27-06-2013 16
Wielerronde Scherpenzeel Junioren 22-06-2013 1
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 5
Rabobank tijdritten Wielerfestival Montferland Junioren 09-06-2013 9
Ronde van Warnsveld Junioren 08-06-2013 3
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 11
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 20-05-2013 29
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2013 82
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 19-05-2013 60
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 12
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 44
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 17-05-2013 46
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 8
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 13
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 30
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 20-04-2013 16
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 34
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 20
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 29-09-2012 17
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 15-09-2012 2
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 02-09-2012 7
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 1
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 25-08-2012 3
40e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 05-08-2012 4
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 3
27e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 12-07-2012 4
Criterium Volendam Nieuwelingen 08-07-2012 4
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2012 7
49e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2012 12
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 3
30e Wielerronde van Numansdorp Nieuwelingen 11-06-2012 1
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 06-06-2012 2
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 28-05-2012 13
Kleeberg Cycling Classic Nieuwelingen 26-05-2012 6
DK tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 16-05-2012 2
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 12-05-2012 16
Omloop van Margraten Nieuwelingen 06-05-2012 12
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 13
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 9
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 14
Leisure World Zuiderzee ronde Nieuwelingen 07-04-2012 6
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 2
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 5
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 2
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuwelingen 29-01-2012 5
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuwelingen 29-01-2012 2
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuwelingen 29-01-2012 3
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2012 3
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2011 18
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 15
74e kermisronde Nieuwelingen 08-09-2011 7
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 04-09-2011 11
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 28-08-2011 3
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 20-08-2011 6
37e Ronde van De Lier Nieuwelingen 02-08-2011 7
39e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2011 1
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2011 9
62e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2011 10
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2011 7
57e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 30-06-2011 7
Ronde van Leiderdorp Diverse Licentiecategorieen (B) 26-06-2011 9
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 6
Ronde van Warnsveld Nieuwelingen 11-06-2011 3
48e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 09-06-2011 4
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 04-06-2011 5
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 35
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 3
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Nieuwelingen 21-05-2011 11
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 15-05-2011 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 11-05-2011 4
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 31
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 12
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 10
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 7
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 26-09-2010 3
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 19-09-2010 3
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2010 5
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 05-09-2010 1
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 1
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 07-07-2010 5
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 04-07-2010 2
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 7 27-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 41
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 05-06-2010 7
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 28-05-2010 7
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 16
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 6
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 7 15-05-2010 4
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 3
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2010 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 24-04-2010 13
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 7 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 7 17-04-2010 10
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 10-04-2010 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 04-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 03-04-2010 8
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 20-03-2010 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2009 3
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 15
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 14
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2009 14
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 05-07-2009 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 23
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-06-2009 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 48
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 06-06-2009 13
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 29-05-2009 6
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 24-05-2009 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 17-05-2009 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 12
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 10-05-2009 5
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 09-05-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 11
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 11-04-2009 13
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 17
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 6 21-03-2009 7
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 28-09-2008 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 19
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 16
37e Ronde Van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2008 9
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 16
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2008 4
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 15-06-2008 9
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 08-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-2 31-05-2008 8
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 18
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 24-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 24
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 19
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 27-04-2008 5
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-2 19-04-2008 22
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 13-04-2008 17
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 12-04-2008 22
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 25
Ronde van Zoetermeer Jeugd Cat. 5 23-03-2008 6
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 15-03-2008 15
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2007 13
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 43
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-04-2007 10
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 16
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 22
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 18-06-2006 3
9e Mol Klim Jeugd Cat. 2 04-06-2006 4
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 03-06-2006 7
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 2 28-05-2006 3
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 2 26-05-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 2 21-05-2006 6
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 13-05-2006 4
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 07-05-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2006 5
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 17-04-2006 5
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 15-04-2006 8
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-04-2006 7
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 01-04-2006 5
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 29-03-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi 75 jaar AWV de Zwaluwen Jeugd Cat. 1 24-09-2005 3
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-09-2005 6
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 1 28-08-2005 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2005 8
2e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 20-08-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 1 02-07-2005 8
Jeugd Klimomnium Jeugd Cat. 1 05-06-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2005 7
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 15
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 16-04-2005 10
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 02-04-2005 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.