Amy Bruijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 20
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 15
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 7
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 25-05-2019 37
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 18
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 4 11-05-2019 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 9
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 11
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 06-04-2019 7
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 30-03-2019 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 20
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 09-03-2019 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 4
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 9
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 3
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 8
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 11
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 6
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 7
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 5
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 4 10-11-2018 4
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 6
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 4
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 13
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 9
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-09-2018 2
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 4
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 38
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 3 01-09-2018 9
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 18-08-2018 13
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 3 23-06-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 3
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 7
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 5
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 26-05-2018 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 3
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 7
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 12-05-2018 5
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 5
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 28-04-2018 8
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 9
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 5
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 5
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 07-04-2018 6
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 31-03-2018 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 10-03-2018 11
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 5
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 6
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 4
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 1
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 3
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 3
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 19-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 6
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 4
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 4
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 2
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 30-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 9
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 2 16-09-2017 10
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 2 09-09-2017 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 3
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 2 02-09-2017 10
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 12
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 3
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 24-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 4
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 2 05-06-2017 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 3
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-05-2017 4
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 13-05-2017 4
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 7
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2017 12
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 10
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 9
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 2 15-04-2017 14
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 9
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 6
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 2 01-04-2017 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 2 25-03-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 2 18-03-2017 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 11-03-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 3
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 4
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 4
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 4
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 5
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 3
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 23-10-2016 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 3
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 01-10-2016 2
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 1 24-09-2016 5
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 1 18-09-2016 1
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 17-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 4
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 20-08-2016 2
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 1
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 7
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 1 25-06-2016 13
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 5
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2016 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 22-05-2016 1
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 1 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 1
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 5
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 3
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 1 16-04-2016 3
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 10-04-2016 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 1 26-03-2016 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2015 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 4
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 1 20-12-2015 2
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 3
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 3
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 1 05-12-2015 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 7
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 2
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 1
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 6
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 25-07-2015 5
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 7
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 3
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 1
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-05-2015 1
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 6
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 7
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 09-05-2015 5
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2015 10
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2015 4
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 1 19-04-2015 4
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 5
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 24-01-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-01-2015 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 4
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 20-12-2014 2
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 5
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 1 22-11-2014 4
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 01-11-2014 5
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-10-2014 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 14-09-2014 6
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 13-09-2014 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.