Glenn Mertens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 56
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 11
41e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2015 8
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 12
65 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 18-07-2015 10
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 25
30e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2015 13
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Nieuwelingen 27-06-2015 17
52e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 25-06-2015 9
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 80
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 25
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 16-05-2015 19
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 86
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 3
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 19-04-2015 6
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 12-04-2015 3
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 49
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 2
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2013 1
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 2
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 31-08-2013 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 13-07-2013 3
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 10-07-2013 8
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 10
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 23-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 01-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-05-2013 7
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 25-05-2013 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 8
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 3
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 12-05-2013 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 09-05-2013 8
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 18
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-04-2013 8
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 14-04-2013 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 13-04-2013 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 07-04-2013 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 2
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 6 23-09-2012 5
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 6
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 24
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 7
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 5
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 17-08-2012 3
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 11
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 6
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 10
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 13
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 3
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 45
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 9
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 4
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 7
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 6 19-05-2012 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 10
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2012 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 18
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 19
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 39
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 2
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 11
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 26
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 31
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 23
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 14
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 28
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 5 09-07-2011 3
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 19
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 27
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 18
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 20
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 26
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 19
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 20
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 29
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 20
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 28
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 29
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 43
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 9
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 12-06-2010 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 13
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 14
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 25
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 25
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 33
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 27
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 12
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 22
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 4 17-04-2010 18
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 35
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 27
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 24
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 23
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 06-06-2009 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 25

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.