Leonie Bos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 35
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women Eindklassement 15-09-2019 30
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 15-09-2019 29
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 14-09-2019 8
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 13-09-2019 52
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 17
50e Ronde van Heerhugowaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2019 14
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Junior Women 09-08-2019 20
ELITE/UNDER 23/JUNIORS ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Junior Women 07-08-2019 5
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Junior-Vrouwen 30-06-2019 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junior-Vrouwen 22-06-2019 19
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junior-Vrouwen 19-06-2019 2
Tour de Lasalle Junior-Vrouwen Eindklassement 16-06-2019 1
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 1
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 22-05-2019 2
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 18
KNWU Tijdritcompetitie Junior-Vrouwen 09-05-2019 1
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 4
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 57
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 22
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 4
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 26
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 14-04-2019 72
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 14-04-2019 88
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 99
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 72
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 21
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 9
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 7
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 30-09-2018 8
6e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 23-09-2018 7
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 17
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 22
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 35
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 20
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 22
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 20
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 32
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 13
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 14
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Junior-Vrouwen 19-08-2018 18
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 40
45 e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 16-06-2018 12
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 27
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 24
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 15
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 11
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 22
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 65
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 15
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 25
46e Omloop van Noord-West Overijssel Junior-Vrouwen 07-04-2018 2
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 14
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 18
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 24-09-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 15
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 10
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 14
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 36
56e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 23
35e Ronde van Sliedrecht (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 21
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 16
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 24-05-2017 10
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 16
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 11
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 42
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Nieuweling-Meisjes 16-04-2017 7
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 9
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 39
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 24
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 22
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 54
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 4
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 42
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 27
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 24
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 54
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 24
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 25
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 41
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 24
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 17
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 23
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 17
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 37
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 22
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 16
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 24
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 29
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 42
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 19
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 11
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 14
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 15
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 9
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 23
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 8
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 12
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 32
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 9
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 21
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 27
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 22
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 18
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 12
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 17
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 15
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 16
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 29
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 15
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 20
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 17
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 27-04-2013 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 13
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 21
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 16
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 8
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 10
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 12
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 26
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 14
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 3
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 21
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 21
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 20
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 18
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 14
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 11
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 19
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 11
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 14
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 11
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 12
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 14
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 19
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 19
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 21
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 21
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 16
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 21
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 10
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 6
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 9
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.