Caspar Hermans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (C)-Sportklasse/Basisleden 05-10-2019 47
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 27
Ronde van Ede (C)-Sportklasse/Basisleden 28-06-2019 14
NHC - De Ronde van Utrecht Sportklasse 23-06-2019 56
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep Sportklasse 15-06-2019 21
District Kampioenschap Noord-Holland (Masters) Masters 50+ 10-06-2019 2
Wageningse Muur (C)-Sportklasse/Basisleden 01-06-2019 8
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 05-05-2019 13
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2019 47
Omloop van het Munnikenland (C)-Sportklasse/Basisleden 13-04-2019 20
AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 12
Ronde van Hillegom (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2018 41
49e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 19-08-2018 16
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Sportklasse 22-07-2018 7
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 07-07-2018 4
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 27
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 4
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Masters 40+ 17-06-2018 2
de Jumbo Ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 02-06-2018 11
45e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 31-05-2018 4
Ronde van Kortenhoef (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-05-2018 3
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 10
District kampioenschap Noord-Holland Masters 50+ 21-05-2018 5
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 2
23 e Draai rond de Kraai Sportklasse 12-05-2018 12
3e omloop van de Bronneger Bult Masters 50+ 29-04-2018 8
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2018 4
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Masters (50+) 04-11-2017 7
NK MTB Marathon - Bart Brentjens Challenge Masters (50+) 08-10-2017 7
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 14
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 31
Grote Prijs WEMO Masters 40+ 09-09-2017 5
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Sportklasse 03-09-2017 5
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Masters (50+) 15-07-2017 6
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 4
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Masters 40+ 05-06-2017 6
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 23
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 28-05-2017 41
Van Spengen Ronde van Hilversum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-05-2017 24
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 21
Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-05-2017 71
DK Tijdrijden Noord Holland Masters 50+ 10-05-2017 2
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Masters 40+ 07-05-2017 5
Bevrijdingsronde van Rijswijk (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2017 45
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 4
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 21
NK Tijdrijden Masters Masters 50+ 17-09-2016 9
10e Wielerronde Hartje Baarn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2016 20
43 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2016 38
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 8
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-06-2016 17
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 8
De 32ste Wageningse Wielermuur Sportklasse 04-06-2016 25
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 02-06-2016 15
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2016 2
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Masters 50+ 16-05-2016 2
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Masters 50+ 11-05-2016 2
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 2
62e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2016 7
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 23
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 18
Guldemond Ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-03-2016 42
Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Diverse Licentiecategorieen 01-11-2015 61
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 04-10-2015 10
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 50+ 19-09-2015 8
Wielerronde van Hilversum Masters 50+ 06-09-2015 2
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 4
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 15
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 7
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 7
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 17
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2015 6
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 24
62e Ronde van papendrecht Masters 40+ 06-06-2015 6
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2015 11
DK Tijdrijden Noord-Holland Masters 50+ 28-05-2015 1
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 50+ 25-05-2015 30
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2015 5
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 7
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Masters 40+ 10-05-2015 4
Blygold Wielerronde van Houten. Masters 50+ 03-05-2015 52
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Masters 40+ 05-04-2015 3
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 08-03-2015 9
NK Tijdrijden Masters Masters 40+ 30-08-2014 12
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 06-08-2014 17
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 01-06-2014 48
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 01-06-2014 20
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 31-05-2014 27
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 30-05-2014 102
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 29-05-2014 45
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 29-05-2014 19
Rabo Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-05-2014 56
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Masters 40+ 21-05-2014 5
44e Maartensdijkse Acht Amateurs 17-05-2014 17
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-05-2014 10
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 11-05-2014 5
46e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 04-05-2014 5
Ronde van Gelderland 2014 Masters Masters 40+ 20-04-2014 15
Rabobank Amersfoort 15e Groeistad Klassieker Masters 40+ 21-09-2013 46
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 13
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Sportklasse 01-09-2013 9
NK tijdrijden Masters Masters 40+ 11-08-2013 11
41e Ronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2013 6
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 21-07-2013 10
Ronde van De Meern op het Lint Diverse Licentiecategorieen (B) 14-07-2013 61
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2013 13
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 30-06-2013 18
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 23-06-2013 10
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Masters 40+ 16-06-2013 12
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Masters 40+ 19-05-2013 21
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 9
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 48
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-07-2012 27
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Masters 40+ 23-05-2012 2
Ronde van Sloten Masters 40+ 20-05-2012 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.