Tyler Eyk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 14-07-2019 1
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 5 13-07-2019 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 2
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 06-07-2019 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 30-06-2019 1
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2019 1
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 1
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 16-06-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 1
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 25-05-2019 1
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 2
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 5 12-05-2019 1
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 11-05-2019 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 1
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 1
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 1
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 14-04-2019 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 13-04-2019 1
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 07-04-2019 1
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 06-04-2019 1
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 6
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-03-2019 2
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 1
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 1
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 25-08-2018 1
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 28-07-2018 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 15-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 1
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 1
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 1
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 1
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 4 19-05-2018 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 1
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 4 28-04-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 21-04-2018 1
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 4 15-04-2018 1
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 1
2e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 4 07-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 1
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 1
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 5
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 16-09-2017 1
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 1
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 02-09-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 1
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 1
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 1
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 4
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 18-06-2017 1
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 1
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 3 05-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 1
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 4
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 3 21-05-2017 1
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 3 20-05-2017 2
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 3 13-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 1
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 06-05-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 1
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 22-04-2017 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2017 1
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 15-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-04-2017 1
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 3 01-04-2017 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 2
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 3 10-12-2016 1
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 25-09-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 10-09-2016 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 1
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 2 09-07-2016 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2016 1
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 3
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 1
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 29-05-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 1
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 2 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 1
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 2 14-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 1
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 2 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-04-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 2 24-04-2016 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 17-04-2016 2
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 10-04-2016 1
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 09-04-2016 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 03-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 1
ZWOLSE 1000 meter TIJDRIT Jeugd Cat. 1 16-10-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 1
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 1 13-09-2015 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 1
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 1
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 22-08-2015 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2015 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 05-07-2015 1
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 1
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 27-06-2015 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 1
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 1
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 17-05-2015 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 1 10-05-2015 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 1 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 16
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 1
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2015 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 25-04-2015 2
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 1 19-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 1
Eierrace Jeugd Cat. 1 06-04-2015 1
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 1 05-04-2015 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 28-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 22-03-2015 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 21-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.