Jarno Krimpen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Masters 30+ 22-05-2019 10
Rond de Needse berg (aangepaste starttijden!!) Masters 40+ 12-05-2019 27
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 12-01-2019 126
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 65
Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 07-10-2018 10
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Masters (40+) 17-06-2018 16
25ste NLcup - Heeswijk Masters (40+) 27-05-2018 13
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Masters 40+ 06-05-2018 16
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Masters (40+) 18-03-2018 10
TC 7 - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 21-01-2018 78
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 72
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 63
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 72
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 49
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Masters (40+) 15-07-2017 26
53e Slag van Ambacht Sportklasse 06-07-2017 2
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Masters (40+) 18-06-2017 15
42e Ronde van Groot Ammers (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 10-06-2017 2
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Masters (40+) 28-05-2017 14
8e Kasteelronde van Mill Sportklasse 07-05-2017 21
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Masters (40+) 26-03-2017 20
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Masters (40+) 19-03-2017 24
TC 9 - Koga MTB Beachrace Zeeland Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 45
Westland MTB Beach Challenge Diverse Licentiecategorieen 29-01-2017 28
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace Diverse Licentiecategorieen 28-01-2017 66
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk Diverse Licentiecategorieen 15-01-2017 69
TC 6 - AGU Egmond Pier Egmond Diverse Licentiecategorieen 07-01-2017 73
TC 3 - Paal 17 Strandrace Diverse Licentiecategorieen 19-11-2016 69
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Diverse Licentiecategorieen 13-11-2016 84
8e Veldrit van Montfoort Masters (40+) 01-10-2016 34
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Masters (40+) 25-09-2016 28
Rond Om De Graaf Sportklasse 13-08-2016 8
53e Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2016 10
42e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 11-06-2016 5
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 5
Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 06-09-2015 6
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 29
11e vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-08-2015 7
52e Slag van Ambacht Sportklasse 02-07-2015 12
62e Ronde van papendrecht Masters 40+ 06-06-2015 16
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 40+ 25-05-2015 10
MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 2) Masters (40+) 17-05-2015 23
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 22-03-2015 12
10e Vestingronde Nieuwpoort Sportklasse 30-08-2014 9
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-08-2014 17
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Sportklasse 06-07-2014 9
32e Ronde van Sliedrecht Sportklasse 28-06-2014 14
5e Kasteelronde van Mill Amateurs 25-05-2014 25
58e Ronde van Werkendam Amateurs 21-04-2014 23
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Masters (40+) 20-04-2014 10
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 23-03-2014 18
13e Kiremko Nacht van Woerden Masters 22-10-2013 19
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Masters 29-09-2013 31
Ronde van Heusdenhout Diverse Licentiecategorieen (B) 01-09-2013 24
MTB Trophy Steenwijkerland Masters (40+) 13-07-2013 15
MTB CUP Heeswijk Masters (40+) 02-06-2013 14
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2013 (dag 1) Masters (40+) 11-05-2013 16
17e Wollebrand MTB-wedstrijd Masters (40+) 21-04-2013 11
Noordelijke ATB Trophy Masters (40+) 07-04-2013 18
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Masters (40+) 01-04-2013 15
GP Kivada wielersport Focus bikes Masters (40+) 10-03-2013 18
Baggelhuizerplas MTB Weekend Masters (40+) 03-03-2013 18
12e Kiremko Nacht van Woerden Masters 23-10-2012 23
10e Nationale veldrit van Dordrecht Amateurs/Sportklasse 30-09-2012 47
Ronde van Krimpen Sportklasse 08-09-2012 6
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Sportklasse 02-09-2012 20
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 25
53e Rabobank Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2012 16
39e Ronde van Giessenburg Sportklasse 14-07-2012 7
Wielerronde Heerle Diverse Licentiecategorieen (B) 09-07-2012 16
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 26
Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2012 20
3e Omloop Liesbos Diverse Licentiecategorieen (B) 01-07-2012 49
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (30+) 15-05-2011 33
Internationale 12e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Masters (30+) 25-04-2011 27
Noordelijke ATB Trophy Masters (30+) 17-04-2011 22
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Masters (30+) 10-04-2011 31
GP Kivada wielersport/Focus bikes Masters (30+) 13-03-2011 37
Bergrace Off the Road Masters (30+) 150 06-06-2010 17
Districtskampioenschap Zuid-Holland Amateurs B 24-05-2010 15
5e Vestingronde Nieuwpoort Prominenten 29-08-2009 19
36e wielerronde van Lexmond Prominenten 18-04-2009 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.