Robbie Bakel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 10
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 7
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 11
Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 02-11-2019 18
7e editie Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 01-09-2019 12
Wielerronde van Steensel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-08-2019 29
40e Draai van de Kaai Professionals 05-08-2019 33
Mijl van Mares Professionals 03-08-2019 24
NHC - RaboRonde Heerlen Professionals 02-08-2019 26
Daags na de Tour Professionals 29-07-2019 38
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 30-06-2019 72
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 14
ZLM Tour Elite Men Eindklassement 23-06-2019 98
ZLM Tour M_ELITE 23-06-2019 94
ZLM Tour M_ELITE 22-06-2019 100
ZLM Tour M_ELITE 21-06-2019 105
ZLM Tour M_ELITE 20-06-2019 91
ZLM Tour M_ELITE 19-06-2019 101
Midden-Brabant Poort Omloop M_ELITE 16-06-2019 60
64e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-06-2019 2
57e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 30-05-2019 18
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 111
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 2
78e profronde van Made Professionals 11-05-2019 21
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 99
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 16
Arno Wallaard memorial M_ELITE 20-04-2019 19
Nobutec Omloop van de Glazenstad Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 79
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 14-10-2018 3
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 45
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 70
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 89
Vagtechniek ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 7
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 23
37e Wielerronde van Steensel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-08-2018 9
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 49
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 5
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 52
46e Editie Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2018 5
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 27
61e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 30-07-2018 30
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 46
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 10-07-2018 3
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 46
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 5
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 6
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 1
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 24
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 31
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 39
45 e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 25
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 3
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-04-2018 4
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 15
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 50
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 65
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2017 19
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 24-12-2017 8
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 26-11-2017 7
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 4
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 22
HLB Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 29
Veenendaal - Veenendaal Classic M_ELITE 18-08-2017 28
EPO - Tour d'Oospel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 1
38e Draai van de Kaai Professionals 31-07-2017 22
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 22
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 22
Mijl van Mares Professionals 29-07-2017 22
Nacht van de Zeilberg (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2017 1
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 41
Daags na de Tour Professionals 24-07-2017 33
67e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 19
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 10
32e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 14-07-2017 12
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 11-07-2017 15
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 10-07-2017 7
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 76
KOGA Slag om Norg M_ELITE 02-07-2017 38
51e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 33
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 29
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 2
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 87
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-03-2017 25
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 3
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 62
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 16
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Elite-Mannen/Beloften 05-03-2017 3
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite/Beloften 18-12-2016 8
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Elite/Beloften 11-12-2016 19
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 13
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 113
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 108
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 112
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 74
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 18-09-2016 10
HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 11-09-2016 54
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 63
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 47
RaboRonde Heerlen Professionals 29-07-2016 24
Daags na de Tour Professionals 25-07-2016 33
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 12-07-2016 6
50e KermisKoers Luyksgestel Professionals 27-06-2016 36
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 65
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2016 2
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 14-06-2016 9
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 80
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 66
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 51
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 57
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-04-2016 6
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 2
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 23
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 20-03-2016 62
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 19-03-2016 16
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 78
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2016 25
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2015 10
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite/Beloften 20-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Elite/Beloften 13-12-2015 13
46e JUMBO- RONDE VAN MIDDEN-BRABANT Elite-Mannen/Beloften 27-09-2015 22
wielerronde "Hart van Oosterhout" Elite-Mannen/Beloften 20-09-2015 3
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 9
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 5
Wielerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 06-09-2015 15
34e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 10-08-2015 7
Koga Slag om Norg Elite-Mannen/Beloften 09-08-2015 30
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 07-08-2015 3
EPO - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 01-08-2015 6
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 13-07-2015 12
40e Wielerronde van Maren-Kessel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2015 22
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 18
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 4
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 26
Ronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 22-06-2015 3
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 46
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 13-06-2015 17
Torenronde van Oirschot Elite-Mannen/Beloften 09-06-2015 12
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 3
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 7
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 29-05-2015 52
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 90
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2015 12
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 9
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 46
On Tour Bikes A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 23
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 30
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 14
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Elite/Beloften 04-01-2015 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2015 11
12e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2014 4
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2014 5
Rabobank Weekend cyclocross Elite/Beloften 14-12-2014 9
10e veldrit van Schaijk Elite/Beloften 07-12-2014 5
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 29-11-2014 9
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 22-11-2014 3
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 16-11-2014 1
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Beloften 01-11-2014 2
Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 25-10-2014 8
14e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 21-10-2014 30
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 28-09-2014 15
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2014 48
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 69
Mijl van Mares Elite-Mannen/Beloften 08-08-2014 12
EPO - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 02-08-2014 13
57e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 28-07-2014 19
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 15-07-2014 11
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 14-07-2014 6
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2014 19
Wielerronde Hapert Elite-Mannen/Beloften 24-06-2014 22
Wielerweekend Buchten Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2014 65
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 99
45e ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 96
6e GP Tour de Leur Elite-Mannen/Beloften 01-06-2014 4
34e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 31-05-2014 32
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Mannen/Beloften 28-05-2014 23
Ronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 25-05-2014 2
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 13
Zuid-Hollandse Eilanden tour Elite-Mannen/Beloften 17-05-2014 27
Wielerwedstrijd Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 20
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 17
32e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 77
48e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 58
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 20-04-2014 13
45e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 21
Rabobank Wielerronde van Oploo Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 17
NK veldrijden Beloften 12-01-2014 13
11e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 29-12-2013 24
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2013 5
Rabo Weekend Cyclocross Elite/Beloften 15-12-2013 10
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 07-12-2013 7
34e BAVARIA-VELDRIT Elite/Beloften 17-11-2013 2
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Elite/Beloften 10-11-2013 6
9e veldrit van Schaijk Elite/Beloften 09-11-2013 4
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Beloften 02-11-2013 2
Veldrit van Harderwijk Elite/Beloften 26-10-2013 2
13e Kiremko Nacht van Woerden Beloften 22-10-2013 9
Veldrit Grote Prijs van Brabant Beloften 12-10-2013 8
15e kermiswielerronde van Born Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2013 15
Vagtechniek Ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 25-08-2013 12
44e ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 18-08-2013 53
Wielerweekend Buchten - dag 1 Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2013 33
28e Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2013 80
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 02-06-2013 23
36 Rabobank Kersenronde Beloften 26-05-2013 45
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-04-2013 4
29e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 84
47e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 01-04-2013 21
Van Esch Tour Elite-Mannen/Beloften 17-03-2013 26
Internationale Cyclocross Rucphen Beloften 19-01-2013 11
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Beloften 13-01-2013 12
10e kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2012 7
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2012 9
Rabobank veldrit Boxtel Elite/Beloften 24-12-2012 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 16-12-2012 12
Rabo Weekend Cyclocross Elite/Beloften 02-12-2012 12
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 18-11-2012 18
Rabobank veldrit van Veldhoven Elite/Beloften 11-11-2012 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Beloften 03-11-2012 1
Wielerronde van Uden Junioren 15-09-2012 18
Daags na de Tour Junioren 23-07-2012 12
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Junioren 08-07-2012 8
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren Eindklassement 24-06-2012 34
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 18
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 72
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Junioren 28-05-2012 12
39e ronde van Schaijk Junioren 27-05-2012 12
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 20-05-2012 73
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2012 74
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 76
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2012 98
31e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2012 122
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 14
29e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 21-04-2012 24
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 47
Rabobank Wielerronde van Oploo Junioren 01-04-2012 38
GP Skidome Rucphen Junioren 21-01-2012 8
11de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 15-01-2012 3
KNWU NK Veldrijden Junioren 08-01-2012 14
Grand Prix Groenendaal Junioren 31-12-2011 8
31e Kerstveldrit Reusel Junioren 26-12-2011 6
Rabobank Veldrit Boxtel Junioren 18-12-2011 4
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Junioren 27-11-2011 16
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 20-11-2011 2
7e veldrit van Schaijk Junioren 19-11-2011 2
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Junioren 13-11-2011 3
RK veldrijden ZUID Junioren 29-10-2011 3
Rabobank Cyclocross van Lierop Junioren 15-10-2011 9
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 83
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Junioren 13-06-2011 26
49 ste Ronde van Valkenswaard Junioren 05-06-2011 9
72e Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2011 8
45e Grote Ronde van Gerwen Junioren 25-04-2011 41
Ronde van het Maaskantje Junioren 17-04-2011 7
Van Esch Biketotaal Tour Junioren 27-03-2011 23
10de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Junioren 16-01-2011 6
NK Veldrijden Junioren 09-01-2011 15
8e Kasteelcross Vorden Junioren 29-12-2010 3
Rabobank veldrit van Boxtel Junioren 19-12-2010 16
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 05-12-2010 8
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Junioren 04-12-2010 4
9e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial Junioren 27-11-2010 8
31e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 21-11-2010 2
Rabo Cyclo Cross Lierop Junioren 20-11-2010 5
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 06-11-2010 13
Regiokampioenschappen Zuid Veldrijden Junioren 30-10-2010 4
NIBA Walsberg Cross Junioren 24-10-2010 10
Veldrit van Albrandswaard Junioren 16-10-2010 15
2 e Veldrit van Montfoort Junioren 09-10-2010 7
32e Openingsveldrit van Harderwijk Junioren 25-09-2010 24
52 ste Ronde van Uden Nieuwelingen 12-09-2010 3
31e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nieuwelingen 22-08-2010 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 69
37e ronde van Schaijk Nieuwelingen 04-07-2010 30
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 4
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 12
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 05-06-2010 16
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2010 7
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Nieuwelingen 16-05-2010 9
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 55
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 66
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 64
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 116
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 27
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 84
Rabobank Wielerronde Oploo Nieuwelingen 04-04-2010 14
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Nieuwelingen 17-01-2010 8
NK Veldrijden 2010 Nieuwelingen 10-01-2010 16
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2010 17
7e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 27-12-2009 12
Rabobank veldrit van Boxtel Nieuwelingen 20-12-2009 6
17e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 19-12-2009 13
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Nieuwelingen 13-12-2009 11
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 06-12-2009 11
8e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial - Nieuwelingen 28-11-2009 6
30e BAVARIA-VELDRIT van LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2009 11
7e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 08-11-2009 20
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 01-11-2009 11
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Nieuwelingen 31-10-2009 5
Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2009 11
Nationale veldrit Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2009 12
1e Veldrit Montfoort Nieuwelingen 10-10-2009 11
2e Bouwmeesterwielerronde van Tilburg Nieuwelingen 20-09-2009 38
34ste Wielerronde Maren Kessel Nieuwelingen 12-07-2009 18
Districtskampioenschap Limburg & Regiokampioenschap Districten Limburg en Zuidoost Nieuwelingen 01-06-2009 48
Tweede Ronde van de Leur Nieuwelingen 24-05-2009 29
54e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2009 11
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Nieuwelingen 03-05-2009 12
Ronde van Kapelle Nieuwelingen 30-04-2009 17
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 19-04-2009 22
14e Int.Cyclocross Heerlen Nieuwelingen 14-02-2009 6
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 18-01-2009 28
6e Nationale Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2008 16
28e Kerstveldrit Nieuwelingen 26-12-2008 17
16e Veldrit Wijkpark Molenvliet Nieuwelingen 21-12-2008 23
Rabobank-veldrit van Boxtel Nieuwelingen 14-12-2008 24
Rabo veldrit weekend van Moergestel Nieuwelingen 07-12-2008 25
29e BAVARIA-VELDRIT Nieuwelingen 16-11-2008 22
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 08-11-2008 27
Regio kampioenschappen ZO Brabant Zeeland en Limburg Nieuwelingen 25-10-2008 12
2e Nationale veldrit Nieuwkuijk Nieuwelingen 05-10-2008 24
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 28-09-2008 23
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 14-09-2008 19
klimcriterium Jeugd Cat. 7 06-09-2008 29
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 17-08-2008 8
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 13-07-2008 17
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 06-07-2008 11
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 08-06-2008 13
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-06-2008 12
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 7 25-05-2008 29
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 7 24-05-2008 24
Baanomnium Jeugd Cat. 7-1 12-05-2008 6
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 13-04-2008 31
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 7 06-04-2008 13
JSW Almelo Jeugd Cat. 7 05-01-2008 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 28-12-2007 7
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 7 22-12-2007 4
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 09-12-2007 4
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 7 02-12-2007 9
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 7 01-12-2007 11
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 7 24-11-2007 14
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 17-11-2007 15
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 7 11-11-2007 4
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 7 10-11-2007 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 04-11-2007 7
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2007 9
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 27-10-2007 7
JSW Yerseke Jeugd Cat. 7 20-10-2007 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 16-09-2007 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 01-09-2007 11
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 6 26-08-2007 5
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 6 19-08-2007 11
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 6 08-07-2007 20
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 01-07-2007 4
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 6 24-06-2007 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 17-06-2007 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2007 10
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 6 09-06-2007 46
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-06-2007 10
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 6 28-05-2007 5
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 6 27-05-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 20-05-2007 6
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 17-05-2007 19
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 13-05-2007 8
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 06-05-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2007 24
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 6 15-04-2007 10
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 6 09-04-2007 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 13 jaar 20-01-2007 7
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 6 07-01-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 06-01-2007 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 29-12-2006 5
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 23-12-2006 3
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 6 17-12-2006 4
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 6 16-12-2006 6
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 6 10-12-2006 3
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-12-2006 7
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2006 4
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 25-11-2006 5
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 18-11-2006 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 12-11-2006 3
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 6 11-11-2006 2
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 05-11-2006 5
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 6 28-10-2006 1
Zandbosch cross Jeugd Cat. 6 22-10-2006 4
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 6 14-10-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2006 4
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 5 17-09-2006 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 5 10-09-2006 2
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 5 27-08-2006 3
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 20-08-2006 4
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 5 18-07-2006 5
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 25-06-2006 6
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 11-06-2006 6
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 5 10-06-2006 8
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 04-06-2006 8
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 5 28-05-2006 9
Jack Janssen Trofee - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2006 4
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 5 17-04-2006 7
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 4 11-12-2005 8
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 05-11-2005 8
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 11-09-2005 8
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 21-08-2005 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 17-07-2005 6
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-07-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 02-07-2005 3
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 25-06-2005 8
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 3 12-06-2005 2
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Aalten Jeugd Cat. 3 29-05-2005 3
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2005 1
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 22-05-2005 4
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2005 3
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 30-04-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 23-04-2005 5
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 3 17-04-2005 4
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 10-04-2005 3
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 03-04-2005 6
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 28-03-2005 1
Zandbosch cross Jeugd Cat. 3 16-01-2005 2
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 3 15-01-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 3 09-01-2005 5
4e Nationale Rabobank Veldrit van Bakel Jeugd Cat. 3 02-01-2005 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 26-12-2004 1
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 3 19-12-2004 7
25e Jeugdveldrit van Lieshout ofwel 5e Landelijk Jeugdveldrittoernooi van Lieshout Jeugd Cat. 3 12-12-2004 1
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 3 04-12-2004 1
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2004 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 27-11-2004 2
22e Jeugd Veldrit van Dommelen Jeugd Cat. 3 21-11-2004 1
27e Jongerenveldrit van Erp Jeugd Cat. 3 14-11-2004 1
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2004 3
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 11-07-2004 3
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 04-07-2004 7
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 2
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 20-05-2004 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2004 1
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 30-04-2004 5
Landelijk Jeugd Toernooi Bergeijk Jeugd Cat. 2 25-04-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 2
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 18-04-2004 4
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2004 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 04-04-2004 4
Rabo Veldrit Lierop Jeugd Cat. 2 17-01-2004 7
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2004 1
Landelijk Jeugd Veldrit Toernooi Bakel Jeugd Cat. 2 04-01-2004 5
D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 2 27-12-2003 2
Zandboscross Jeugd Cat. 2 21-12-2003 4
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 2 06-12-2003 3
24e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 2 30-11-2003 3
Van Heeswijk Landelijk Jeugd Toernooi Veldrijden (Schijndel) Jeugd Cat. 2 08-11-2003 6
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-11-2003 3
Nat. Veldrit Zeelandse Bossen Jeugd Cat. 2 01-11-2003 5
Jeugdronde van Heythuysen Jeugd Cat. 2 21-09-2003 5
Jeugd-en Damesronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-09-2003 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 07-09-2003 4
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 17-08-2003 2
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 20-07-2003 2
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 13-07-2003 9
Parkwielerronde Afferden (LB) Jeugd Cat. 1 12-07-2003 1
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 1 06-07-2003 7
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 29-06-2003 5
Landelijk Jeugd Toernooi ; Bergaan de Maas Jeugd Cat. 1 28-06-2003 2
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2003 6
2e Jeugdwielerronde Gebroeders v.d. Donk Jeugd Cat. 1 15-06-2003 3
11e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 08-06-2003 5
9e Jeugd Wielerronde van Veldhoven Jeugd Cat. 1 01-06-2003 10
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 31-05-2003 5
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 25-05-2003 4
4e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 18-05-2003 4
Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2003 5
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 1 30-04-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-04-2003 8
2e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 21-04-2003 3
Jeugdcriterium te Velden (LB) Jeugd Cat. 1 13-04-2003 1
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 1 06-04-2003 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 30-03-2003 6
Rabo-Veldrit Jeugd Cat. 1 18-01-2003 5
1e Rabobank Jeugdveldrit van Bakel Jeugd Cat. 1 04-01-2003 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 29-12-2002 7
Rabobank Peelrand City-cross Oploo Jeugd Cat. 1 22-12-2002 5
26e Rabobank Jongeren Veldrit van Erp Jeugd Cat. 1 15-12-2002 5
NK Cyclo-Cross Jeugd Jeugd Cat. 1 07-12-2002 5
Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 01-12-2002 4
Landelijke Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 24-11-2002 5
Nationale Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 17-11-2002 3
Landelijke Jeugd Cyclo-cross Jeugd Cat. 1 16-11-2002 6
Landelijk Jeugdtoernooi Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 03-11-2002 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.