Lars Rouffaer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2019 12
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 10
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Nieuwelingen 18-08-2019 16
European Junior Cycling Tour Assen Nieuwelingen 29-07-2019 31
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen Bergklassement 21-07-2019 1
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 21-07-2019 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 07-07-2019 3
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 2
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuwelingen 19-06-2019 12
Limburg Cycling Chrono Trofee finale & DK tijdrijden Limburg 2019 Nieuwelingen 05-06-2019 1
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 01-06-2019 9
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 9
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 22-05-2019 3
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 9
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 12
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 3
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 14
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 28
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 23
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 19
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 22
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 24
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 28
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 17
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 10
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 29
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 27
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 18
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 9
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 14
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 38
TCM - Klimtijdrit Vaals Nieuwelingen 04-07-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 01-07-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 01-07-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 10
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 7
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 39
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 25
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 32
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 33
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 47
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Nieuwelingen 13-06-2018 2
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 6
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 15
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 22
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 13
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 32
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 32
Jeugdronde van Doetinchem Nieuwelingen 01-04-2018 14
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 35
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 35
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 37
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 18
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 31
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 27
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 11
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 15
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 02-07-2017 7
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 7 25-06-2017 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 4
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 7 11-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 37
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 7 03-06-2017 5
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 7 20-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 5
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 16
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 1
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 11
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 12
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 25-09-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 13
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 4
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 2
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 21-05-2016 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 8
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 10
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 13
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 5
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 26
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 6
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 21
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 22
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 16
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 17
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 19
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 17
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 18
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 19
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 22
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 13
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 9
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 5
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 7
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 5
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 6
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 8
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 6
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 3
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 18
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 14
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 22
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 21
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 5
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 5
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 13-09-2014 2
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 7
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 9
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 5
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 6
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 2
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 2
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 7
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 3
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 1
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 14
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 9
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 3
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 18
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 13
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 12
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 13
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 21
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 9
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 1
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 1
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 10
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 1
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 13-07-2013 6
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 29
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 1
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 4
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 7
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 5
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 3
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 1
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 5
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 4
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 16
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 16
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 9
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 23-12-2012 8
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 15
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 21
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 21
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 13
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 15
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 09-09-2012 4
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 02-09-2012 1
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-09-2012 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 9
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 15-07-2012 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 01-07-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 15
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 7
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 26-05-2012 2
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 16
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 8
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 6
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 22-04-2012 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 11
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 2 09-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 6
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 21-01-2012 10
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 15-01-2012 12
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 13
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 9
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2011 8
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 26-11-2011 8
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 20
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 20
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 25-09-2011 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 4
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 1 10-09-2011 5
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 28-08-2011 4
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 1 21-08-2011 1
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 8
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 7
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 19-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 8
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 05-06-2011 4
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 1 04-06-2011 4
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 16
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 1 28-05-2011 4
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 15-05-2011 2
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 1 08-05-2011 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 8
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2011 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 Jongens 03-04-2011 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.