Tonny Berends

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (C)-Sportklasse/Basisleden 05-10-2019 37
Ronde van Lisse Masters 50+ 22-09-2019 13
Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij Sportklasse 08-09-2019 2
80e Ronde van Dordrecht Sportklasse 07-09-2019 7
13e Hartje Baarn Masters 40+ 01-09-2019 6
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 30-08-2019 3
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Basisleden 24-08-2019 3
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 17-08-2019 18
49e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Basisleden 20-07-2019 3
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 79
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2019 8
Wielerronde van Middelharnis (C)-Sportklasse/Basisleden 06-07-2019 5
55e Slag van Ambacht Sportklasse 04-07-2019 4
NHC - De Ronde van Utrecht Sportklasse 23-06-2019 10
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Basisleden 18-06-2019 12
Ronde van Heijplaat Sportklasse 15-06-2019 27
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Masters 50+ 10-06-2019 25
De Jumbo ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse/Basisleden 01-06-2019 10
Ronde van het Purmerplein Sportklasse 30-05-2019 3
10e Kasteelronde van Mill Sportklasse 26-05-2019 45
Ronde van Groot Ammers Sportklasse 25-05-2019 8
Ronde van Kortenhoef Masters 40+ 19-05-2019 11
49e Maartensdijkse Acht (C)-Sportklasse/Basisleden 18-05-2019 4
24 e Draai rond de Kraai Sportklasse 11-05-2019 4
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 05-05-2019 11
63 e Ronde van Werkendam (C)-Sportklasse/Basisleden 22-04-2019 4
Ronde van Aalten Masters 50+ 14-04-2019 1
Omloop van het Munnikenland (C)-Sportklasse/Basisleden 13-04-2019 37
Kampioenschap van Hoorn Sportklasse 07-04-2019 8
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 10-03-2019 3
NK Baan-omnium 2019 Masters 35+ 45+ 55+ Diverse Licentiecategorieen 03-02-2019 5
Ronde van Lisse Masters 50+ 23-09-2018 2
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel Masters 50+ 16-09-2018 19
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 8
34e Ronde van Giessen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-09-2018 11
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Masters 40+ 08-09-2018 8
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 4
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 24-08-2018 10
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 18-08-2018 6
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-07-2018 8
68e Ronde van OCHTEN (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 6
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 72
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 07-07-2018 7
54e Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2018 12
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 40
48e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-05-2018 24
Ronde van het Purmerplein (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 10-05-2018 7
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Masters 40+ 06-05-2018 3
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2018 4
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 13
45 e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2018 5
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 14-04-2018 27
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 11-03-2018 6
NK Omnium Masters 30+ 40+ 50+ Masters 50+ 07-01-2018 6
Brabant Beach Battle Basisleden Mannen 22-10-2017 5
13 e Omloop Ottoland Basisleden 23-09-2017 8
14 e Ronde van Ameide Basisleden 16-09-2017 1
64e Ronde van Hank Funklasse 10-09-2017 5
Ronde van Giessen Funklasse Heren 08-09-2017 1
13e Vestingronde Nieuwpoort Basisleden 26-08-2017 1
Rond om de Graaf Basisleden 12-08-2017 6
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) Basisleden 31-07-2017 3
44e Ronde van Giessenburg Basisleden 08-07-2017 1
35e Ronde van Sliedrecht Basisleden 24-06-2017 1
42e Ronde van Groot Ammers Basisleden 10-06-2017 1
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Basisleden 05-06-2017 11
Ronde van Nieuwendijk Basisleden 03-06-2017 2
61e Ronde van Werkendam Basisleden 17-04-2017 3
44e Ronde van Lexmond Basisleden 08-04-2017 1
Ronde van Lisse Masters 50+ 25-09-2016 1
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 18-09-2016 8
13e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 7
10e Wielerronde Hartje Baarn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2016 11
Ronde van Giessen (B)-Amateurs/Sportklasse 09-09-2016 6
Wielerronde van Hilversum Masters 50+ 04-09-2016 7
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 11
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 28-08-2016 4
12 e Vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 3
25 e Ronde van Noordeloos (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-08-2016 9
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 15
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 11
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Masters 50+ 19-06-2016 5
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 20
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 39
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 02-06-2016 13
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2016 5
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 6
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 50+ 16-05-2016 4
21e Draai rond de Kraai (B)-Amateurs/Sportklasse 14-05-2016 56
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2016 9
43e Ronde van lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 52
Wielercriterium Steenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse 03-04-2016 28
60e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 24
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 06-03-2016 20
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 18
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 55
9e Wielerronde Hartje Baarn (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-09-2015 5
Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 06-09-2015 10
52e Slag van Ambacht Sportklasse 02-07-2015 6
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 11-06-2015 9
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 9
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 39
3e Gouden Molen Ronde van Rossum Sportklasse 23-05-2015 4
7e GP Tour de Leur (B)-Amateurs/Sportklasse 17-05-2015 22
53e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 14-05-2015 11
6e Kasteelronde van Mill Sportklasse 10-05-2015 5
Blygold Wielerronde van Houten. (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 5
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2015 2
42e Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-04-2015 6
59e ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 06-04-2015 14
Ronde van Oosterhout Amateurs 07-09-2014 14
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 6
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 3
5e Kasteelronde van Mill Sportklasse 25-05-2014 6
Ronde van Reuver (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 18-05-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.