Luc Hoeven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
45e Ronde van De Lier Junioren 20-08-2019 11
64e Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Junioren 11-08-2019 43
34e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Junioren 09-08-2019 6
47e editie Profronde Westland Junioren 01-08-2019 11
59e Ronde van 's-Gravenzande (B)-Amateurs/Junioren 17-07-2019 25
Ronde van Twente Junioren 06-07-2019 53
56e Ronde van Honselersdijk Junioren 04-07-2019 5
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 34
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junioren 22-05-2019 13
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 45
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 39
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 18
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 27
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 43
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 3
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 16
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 01-09-2018 43
69e Wielerspektakel van Naaldwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-08-2018 13
44e Ronde van De Lier Junioren 14-08-2018 10
46e Editie Profronde Westland Junioren 02-08-2018 12
69e Ronde van Poeldijk Junioren 29-07-2018 11
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 11
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 83
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 95
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 70
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 69
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 51
DK Tijdrijden Zuid Holland Junioren 23-05-2018 14
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 17
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 134
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 92
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 3
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Junioren 29-04-2018 14
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 9
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 93
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 34
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 31
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2018 13
Ronde van Dongen Nieuwelingen 24-09-2017 17
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 22
14 e Ronde van Ameide Nieuwelingen 16-09-2017 1
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 42
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 1
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 13
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 4
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 11
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 9
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 21
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 12
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 32
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 32
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 13
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 36
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 42
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 44
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 102
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 38
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 30
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 80
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 89
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 43
54e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 18-09-2016 15
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 17
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 74
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 27-08-2016 13
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 9
42e Ronde van De Lier Nieuwelingen 09-08-2016 9
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 18
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 31
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 22
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 13
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Nieuwelingen 01-07-2016 11
53e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 30-06-2016 14
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 15
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 30
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 40
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 27
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 18-05-2016 8
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 19
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 35
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 86
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 10-04-2016 34
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 10
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 79
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 9
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 10
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 14
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2015 8
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 30-08-2015 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 1
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 18
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2015 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 17
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 11
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 7 13-06-2015 3
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 10
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 6
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 19
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 15
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 19-04-2015 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 30
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 27
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 27
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 18
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 21
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 22
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 20
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 19
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 16
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 19
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 14
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 11
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 9
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 13
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 06-07-2014 19
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 41
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 30
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-05-2014 27
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 12
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 15
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 32
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 21
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 29
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 33
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 34
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 27
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 18
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 33
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 27
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 15
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 22
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 25
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 21
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 30
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 24
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 25
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 28
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 22
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 31
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 24
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 14
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 29
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 29
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 18
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 22
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 27
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 5 18-05-2013 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 18
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 23
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-04-2013 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 26
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 19
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 26
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 13
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 20
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 12
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 21
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 28
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 24
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 26
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 23
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 20
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 18
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 19
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 33
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 28
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 16
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 32
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 21
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 19
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 11
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 16
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 12
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 11
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 04-06-2011 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 13
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 14
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 12
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 12
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 21
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 11
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 14
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 17
LJW Honselersdijk Jeugd 9 jaar Categorie 2 25-09-2010 7
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 04-09-2010 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 11
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 08-05-2010 8
2e LJC MTB Breda Jeugd 9 jaar Categorie 2 17-04-2010 9
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 21-03-2010 8
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 05-09-2009 7
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 20-06-2009 9
LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-04-2009 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.